Starší dorost - Česko-slovenský pohár - 2. místo


69.jpg

TJ Sokol Nové Veselí – HC Zubří

32:17 (14:9)

Sestava: Štohanzl – Palán 1, Kupa 9, Václav 1, Klusáček D., Vlček 1, Bartůnek, Klusáček J. 3, Havránek 1, Kršek 1, Hofírek.

Hodnocení trenéra Róberta Bartu:

TJ Sokol Nové Veselí – Tatran Prešov

25:19 (15:9)

Sestava: Štohanzl – Palán 1, Kupa 6, Václav 3, Klusáček D. 2, Vlček 4, Bartůnek 5, Klusáček J. 2, Havránek, Kršek 2, Hofírek.

 

TJ Sokol Nové Veselí – Hk agro topoľčany

30:20 (16:13)

Sestava: Štohanzl – Palán 2, Kupa 8, Václav 3, Klusáček D. 1, Vlček 2, Bartůnek 4, Klusáček J. 2, Havránek 2, Kršek 6, Hofírek.

 

Hodnocení: Když beru všechny zápasy dohromady, tak kromě 10 minut proti Zubří, které nás stály lepší výsledek s úřadujícím mistrem ČR, jsme odehráli velmi dobrý turnaj proti kvalitním soupeřům. Ve všech ostatních úsecích hry jsme podali výkony na hranici svých možností a schopností, a proto můžu vyjádřit spokojenost s tím, jako se naše družstvo prezentovalo na ČS poháru. Kluci hráli kvalitní házenou, ukázali bojovnost, nasazení a srdce. V posledním utkání proti Topolčanům jsme si užili každou minutu na hřišti a mohli jsme se tak vítězně rozloučit se sezónou 2017/2018.

Jsem velmi rád, že pohár s námi absolvoval Tomáš Hofírek. Na druhé straně mě mrzí, že kvůli zdravotním důvodům musel zůstat doma Honza Krejz a nemohli jsme si užít vrchol sezóny v kompletní sestavě. Musím ještě poděkovat našim fanouškům, rodičům, příbuzným, mladší dorostencům, kteří byli skvělí a podporovali nás během celého turnaje. Hlavně v posledním zápase nám vytvořili takovou atmosféru, kterou si kluci budou hodně dlouho pamatovat. Mám pocit, že i na ČS poháru jsme ukázali, že nejsme jenom klub, ale „malá“ házenkářská rodina, a to je pro mě osobně velmi důležité. Poděkování patří i realizačnímu týmu, vedení oddílu a každému, který ve Veselí usilovně pracuje na tom, aby vytvořili stále lepší a lepší podmínky pro mládež.

Celkově jsem na družstvo pyšný. Vytvořila se dobrá parta kluků, která kolektivním výkonem překonala veškeré problémy, které nám stály v cestě.

Čeká nás ještě hodnocení sezóny a pak si dáme krátkou pauzu od házené, aby v létě klukům nechyběla chuť a motivace do sezóny 2018/2019.    

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři