Nadstavba soutěže dorostu: 4. kolo

V sobotu 2. dubna 2022 odehrály naše dorostenecké týmy 4. kolo v rámci nadstavby mistrovské části svých soutěží.


687.jpg

V sobotu 2. dubna 2022 sehrály oba naše dorostenecké týmy 4. kolo v rámci nadstavby - mistrovské části svých dorosteneckých soutěží. Mladší a starší dorostence čekaly zápasy na domácí půdě proti celkům HC ZubříMladší dorost znovu trápila především střelecká úspěšnost a nedokázal se bohužel soupeři utrhnout do náskoku. Alespoň v obranné fázi dokázali naši hráči držet kvalitu a nedovolili soupeři více skórovat. Utkání tak bylo vyrovnané až do posledních vteřin a remízový stav vydržel na tabuli i po konečném hvizdu. Starší dorost nevstoupil do utkání špatně a udržoval si mírné vedení, ke konci poločasu se však soupeř dokázal efektivněji prosazovat a ujal se jednobrankového vedení. Na zlepšený výkon dokázal soupeř navázat hned od úvodních minut druhé půle, kde si vybudoval rozhodující náskok, který už si do konce utkání pohlídal. 

 

 

TJ Sokol Nové Veselí – HC Zubří   21:21 (14:12)

4. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 2. 4. 2022 |

 

Sestava: Jurek, Tůma A. – Erbes 5, Horáček 5, Říha 4/3, Koníček 3,

Honc 2, Svoboda 1, Tůma F. 1, Dlouhý Da., Chvátal, Havlíček, Tůma J., Karban.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Ve 4. kole nadstavbové části soutěže nás čekal kvalitní celek ze Zubří. Očekávali jsme vyrovnaný zápas, což potvrdil i průběh utkání. Škoda, že ani jednou za 60 minut jsme si nedokázali vypravovat více než tříbrankový náskok, přičemž šance na to jsme měli. Obrana fungovala na slušné úrovni, o čemž svědčí i 21 inkasovaných gólů. Povedlo se nám získat několik míčů v defenzívě, které jsme však nevyužili na skórování. Hlavní příčinou, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce, je slabá úspěšnost střelby. V druhém poločase jsme spadli na úspěšnost 33% v proměňování šancí, což je strašně málo. Musíme si dávat větší pozor na kvalitu zakončení, už druhý zápas za sebou jsme měli výrazný propad ve druhém poločase, to se nesmí opakovat. Každopádně naše mentalita byla lepší, jak v Polance, ale stále se máme kam posouvat.

Teď už nás čekají odvetné zápasy s týmy z Moravy. V sobotu proti Karviné máme co napravovat. Pevně věřím, že podruhé neuděláme proti Baníku stejnou chybu a tempo hry tentokrát budeme diktovat my od začátku až do konce zápasu."

 

 

TJ Sokol Nové Veselí – HC Zubří     21:27 (13:14)

4. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 2. 4. 2022 |

 

Sestava: Dufka, Doležel – Krejz 4/2, Navrátil 4, Popela 3, Flajsar 2, Duroň 2,

Štěpán 2, Vladař 2, Strýček 1, Jochman 1, Brabec, Musil, Mikšík, Dlouhý Da.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „bude doplněno

 

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

V sobotu sehrál svůj další zápas také náš tým mužů B, který se rovněž představil na domácí půdě! Proti soupeři z Vršovic bylo utkání zpočátku vyrovnané, pak se ovšem naši hráči dokázali urvat na vyšší brankový rozdíl. Ten si v průběhu zápasu hlídali a ještě nevyšíli. I nadále tak drží v tabulce stoprocentní bilanci 18 zápasů a 18 výher. 

sobotu 9. dubna 2022 se na vás znovu těšíme v naší ZDT Aréně s domácím programem! Týmy mladších a starších dorostenců čekají zápasy proti dorostencům HCB Karviná. A na domácí utkání se znovu těší také naše mužstvo B, které se v rámci 19. kola 2. ligy JVČ představí proti aktuálně 2. týmu tabulky TJ Loko České Budějovice. Náš B tým bude i nadále hájit svou dosavadní neporazitelnost!

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce

 

Partneři