Nadstavba soutěže dorostu: 3. kolo

V sobotu 26. března 2022 odehrály naše dorostenecké týmy 3. kolo v rámci nadstavby mistrovské části svých soutěží.


684.jpg

V sobotu 26. března 2022 sehrály oba naše dorostenecké týmy 3. kolo v rámci nadstavby - mistrovské části svých dorosteneckých soutěží. Mladší a starší dorostenci se tentokrát představili na půdě soupeřů. Mladší dorost sahal proti aktuálně vedoucímu celku tabulky TJ Sokol Ostrava po vítězství, nevyrovnaným výkonem během zápasu bohužel nedokázali dojít ke dvěma bodům. Starší dorost byl naopak proti celku SKH Polanka n. O. úspěšný a odváží si dva body za výhru.

 

 

TJ Sokol Ostrava – TJ Sokol Nové Veselí   30:28 (16:13)

3. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 26. 3. 2022 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Erbes 7, Horáček 5, Honc 3, Dlouhý Da. 3,

Říha 3, Koníček 3, Chvátal 2, Tůma F. 1, Svoboda 1,  Havlíček, Tůma J., Karban.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „S naším výkonem proti Ostravě nemůžu být spokojený. Rozhodně jsme měli na to, abychom s lídrem tabulky odehráli kvalitnější zápas. Hlavní příčina našeho neúspěchu bylo naše nastavení hlavy, chyběla nám vítězná mentalita. V klíčových momentech jsme udělali chybu, a to nejen v obraně. Když k tomu připočítám slabou efektivitu z vyložených šancí, těžko můžeme pomýšlet nad vítězstvím. Dobrým příkladem nastavení naší hlavy je průběh druhého poločasu, kdy jsme stáhli třígólové manko a vypracovali si dvougólové vedení. Místo toho, abychom pokračovali v dominanci, tak našimi chybami dostaneme soupeře zpátky do hry, který o deset minut později už vyhrává o 5 branek. Posledních deset minut zápasu se opět probereme. Po změně obranného systému dostaneme Ostravu pod tlak, a tak v 57. minutě zápasu vyhrávali domácí už jenom o jediný gól (28:27). Škoda, že na samotný závěr jsme neměli čistší hlavu, mohli jsme vývoj utkání otočit v náš prospěch, šanci jsme na to rozhodně měli. Musíme pochopit, že v nadstavbové části kvalita soupeřů nedovolí hrát patnáctiminutové úseky v každém poločase, jednoduše to nestačí. Do konce sezóny nám zbývá ještě 5 utkání, ve kterých musíme ze sebe dostat maximum. Cíl je jednoduchý, předvést soustředěný a bojovný výkon na hranici našich možností, od první do poslední minuty zápasu. To bude znamenat opravdový výkonnostní progres našeho týmu. Pozitivním momentem pro náš kolektiv byl návrat Matěje Karbana na palubovku, který po dlouhých měsících absence mohl zasáhnout do hry."

 

SKH Polanka n. O. – TJ Sokol Nové Veselí   22:27 (9:17)

3. KOLO NADSTAVBY - MISTROVSKÁ ČÁST LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 26. 3. 2022 |

 

Sestava: Dufka 1, Doležel – Popela 6/1, Navrátil 4/1, Krejz 3, Strýček 3, Vladař 2,

Duroň 2, Štěpán 2, Jochman  1, Flajsar 1, Musil 1, Brabec 1, Ogoun, Dlouhý Da.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „Ve třetím kole nadstavbové části jsme zavítali na palubovku Polanky. Se soupeřem nás dělili v tabulce jen dva body v náš prospěch, a tak se dal čekat vyrovaný zápas. Od úvodu jsme byli agresivní v obraně a díky velmi dobrému tlaku na soupeře jsme dokázali narušovat plynulost soupeřovy hry. V útoku jsme se dokázali prosazovat, ale opět nás provázeli problémy v koncovce a velké množství technických chyb. Přesto náš náskok neustále narůstal a ve 20. minutě jsme vedli 10:4. Do poločasu jsme odskočili na 17:9. V druhé polovině utkání jsme měli velké problémy s narůstajícím množstvím technických chyb. Přesto jsme zápas kontrolovali a dovedli do zaslouženého vítězství 27:22."

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

V sobotu sehrál svůj další zápas také náš tým mužů B, který se představil na půdě TJ ČZ HBC Strakonice B.

B-tým i v oslabené sestavě, když cestoval do Strakonic jen s deseti hráči, dokázal v napínavém závěru uhájit vítězství a v tabulce drží stoprocentní bilanci 17 zápasů a 17 výher. 

sobotu 2. dubna 2022 se na vás znovu těšíme v naší ZDT Aréně se sobotou plnou házené! Týmy mladších a starších dorostenců čekají zápasy proti dorostencům HC Zubří. Na domácí utkání se těší také naše mužstvo B, které se v rámci 18. kola 2. ligy JVČ představí proti týmu Lokomotiva Vršovice. Náš B tým bude i nadále hájit svou dosavadní neporazitelnost!

Domácí zápas sehraje také naše extraligové mužstvo, které čeká 3. zápas čtvrtfinálové série proti týmu Zubří!

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce

Pozvánky
12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
12.08.2022 18:30
Budai Farkasok - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 16:00
SG Handball Westwien - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 18:30
TJ Sokol Nové Veselí - Budai Farkasok (Memorial)
Muži
14.08.2022 11:00
Budai Farkasok - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
14.08.2022 13:30
TJ Sokol Nové Veselí - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
Partneři