Čtvrtfinále Chance play-off 2022

O víkendu čekají naše mužstvo první zápasy čtvrtfinálové série letošního Chance play-off Extraligy mužů.


681.jpg

Už za dva dny, v sobotu 26. března vypukne letošní Chance play-off Extraligy mužů! První zápasy čtvrtfinálové série čekají naše mužstvo už o tomto víkendu 26. a 27. března 2022 v Zubří. Kompletní rozpis jednotlivých zápasů čtvrtfinále najdete na obrázku níže! Budeme rádi, když přijedete podpořit naše mužstvo přímo do haly!

  • Chance play-off Extraliga mužů 2022
  • sobota a neděle 26. a 27. března 2022
  • ROBE Arena, Zubří
  • starty obou utkání: 18:00

Zápasy samozřejmě bude rovněž možné sledovat online prostřednictvím internetové televize TVCOM. Nedělní utkání si potom můžete pustit na HbbTV, či iVysílání na webu ČT Sport! Odkaz na sobotní utkání: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Hlavní trenér Peter Kostka před startem letošního play-off: Tak jsme se konečně dočkali! Po dvou nešťastných sezónách, během kterých nám play-off nejdříve ukradl COVID a následně slabá základní část, náš tým už ve vyřazovací části chybět nebude. A je třeba jedním dechem říct, že zcela zaslouženě! Tvrdě jsme pracovali, abychom do play-off postoupili. A dokázali okolí a především sobě, že na to máme. Naší výhodou je, že nemáme co ztratit. Základní předsezónní cíl jsme dokázali splnit. Účastí ve finále Českého poháru jsme navíc ještě umocnili dosažené úspěchy v aktuální sezóně. Ale pozor! Neděláme sport pro to, abychom se spokojili s průměrem. Ne, ještě jsme ničeho převratného nedosáhli. Zrovna jsme ukázali potěšitelné zlepšení a nastoupili na cestu, po které budeme v budoucnosti kráčet. Součástí této cesty jsou a budou obrovské výzvy. Výzvy jako je i náš čtvrtfinálový soupeř ze Zubří. Víme, co nás u soupeře čeká. Poslední vzájemná zápasová zkušenost je pro nás velkým poučením. Domácí tým je jasný favorit. My můžeme překvapit a jistě uděláme pro úspěch maximum. Držte nám palce."

 

Zájemci o rezervaci vstupenek na víkendová utkání na půdě soupeře se mohou hlásit do čtvrtečního odpoledne na emailu: karolina.strakova@hazena.noveveseli.cz

  • jméno a příjmení
  • počet vstupenek
  • datum zápasu(ů)
Vstupenky (do sektoru hostů) můžete zakoupit rovněž v internetovém předprodeji na stránkách HC Robe Zubří, případně na místě přímo v zuberské ROBE Areně (90 Kč).

 

Buďte u toho s námi!

#1klub1srdce

Partneři