Liga Vysočiny starších žáků: 1. kolo jaro

V sobotu 19. března 2022 sehráli naši starší žáci turnaj v Ledči nad Sázavou v rámci Ligy Vysočiny.

V sobotu 19. března 2022 odehrál tým našich starších žáků v Ledči nad Sázavou 1. kolo v rámci jarní části Ligy Vysočiny starších žáků. Turnaje se zúčastnila družstva TJ Sokol Nové Veselí, TJ Sokol Chrudim, HC Pardubice a TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. Ze tří zápasů vezou naši hráči po jedné výhře, remíze a prohře. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou         10 : 10    (5:4)

V tomto zápase jsme udělali mnoho technických chyb a když jsme neproměnili i vyložené brankové příležitosti, zápas skončil spravedlivou remízou.

Branky: Hošek J. 5, Danihel O. 3, Janáček V. a Vaněk M. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Chrudim                               19 : 15    (10:5)

V prvním poločase jsme soupeře přehráli. Ve druhém poločase jsme polevili v obraně a soupeř toho využil k snížení našeho vedení.

Branky: Hošek J. 8, Janáček V. 5, Danihel O. 4, Klíma F. a Vaněk M. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí – HC Pardubice                                       12 : 13     (6:6)

Ve vyrovnaném zápase zvítězilo šťastnější družstvo.

Branky: Hošek J. a Janáček V. po 5, Danihel O. a Sobotka A. po 1.

Výsledky dalších zápasů:

HC Pardubice – TJ Sokol Chrudim                                                19 : 13 (8:6)

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou  – TJ Sokol Chrudim                15 : 17 (7:8)

HC Pardubice – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou                       16: 14 (7:5)

Gratulujeme našim hráčům k dalším pěkným výsledkům!