Rozpis čtvrtfinálové série playoff

O víkendu čekají naše mužstvo první zápasy čtvrtfinálové série letošního Chance play-off Extraligy mužů.


679.jpg

Reprezentační přestávka je za námi a za pár dní už vypukne letošní Chance play-off Extraligy mužů! První zápasy čtvrtfinálové série čekají naše mužstvo už o tomto víkendu 26. a 27. března 2022 v Zubří. Kompletní rozpis jednotlivých zápasů čtvrtfinále najdete na obrázku níže!

Zájemci o rezervaci vstupenek na víkendová utkání na půdě soupeře se mohou hlásit do čtvrtečního odpoledne na emailu: karolina.strakova@hazena.noveveseli.cz

  • jméno a příjmení
  • počet vstupenek
  • datum zápasu(ů)
Vstupenky (do sektoru hostů) můžete zakoupit rovněž v internetovém předprodeji na stránkách HC Robe Zubří, případně na místě přímo v zuberské ROBE Areně (90 Kč).
 
Aktuálně jsme rovněž zaznamenali zájem fanoušků vyrazit s námi na sobotní utkání společným zájezdem. Nyní tedy zjišťujeme Váš zájem! Autobus pro fanoušky vyrazí na první, tedy sobotní utkání v případě počtu alespoň 35 zájemců. Máte-li zájem být u toho s námi, hlaste své údaje na stejné emailové adrese a to do páteční 10 hodiny:
 
  • jméno a příjmení
  • počet zájemců 
  • kontaktní telefon

Při nahlášení místa v autobuse vám bude automaticky rezervována také vstupenka na utkání do sektoru hostů. Cena vstupenky v tomto předprodeji činí 80 Kč a NENÍ v ceně zájezdu autobusem. Cena autobusu bude upřesněna na základě počtu účastníků (cca 400 Kč).

 

Zápasy samozřejmě bude rovněž možné sledovat online prostřednictvím internetové televize TVCOM. Nedělní utkání si potom můžete pustit na HbbTV, či iVysílání na webu ČT Sport!

 
 
Buďte u toho s námi!

#1klub1srdce

Partneři