Žákovská liga starších žáků: 4. kolo

V neděli 13. března 2022 sehráli naši starší žáci turnaj v Brně v rámci Žákovské ligy starších žáků.

V neděli 13. března 2022 se náš tým starších žáků účastnil 4. kolo Žákovské ligy v Brně. V tomto kole čekali naše starší žáky tři soupeři: TJ Lokomotiva Louny, TJ Sokol Ostrava, Lovci Lovosice a domácí SKKP Handball Brno. V článku najdete statistiky zápasů včetně krátkého shrnutí od trenérů našich starších žáků.

TJ Lokomotiva Louny – TJ Sokol Nové Veselí                           18 : 12     ( 9 : 5 )

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a vedli jsme 3:1. Zbytečnými ztrátami míče jsme soupeře vrátili do zápasu a potom se již začali prosazovat urostlí hráči Loun. Během zápasu jsme udělali mnoho technických chyb a rovněž jsme neproměnili řadu vyložených brankových příležitostí, což nás připravilo o lepší výsledek.

Branky: Novotný M. a Sobotka V. po 3, Bartůněk D. 2/1, Dlouhý D., Paul D., Klíma F., Sobotka A. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Ostrava                          17 : 26      ( 8 : 12 )

Urostlí hráči Ostravy hráli ne příliš líbivou silovou házenou, kdy naše hráče někdy i po krocích přetlačili. Chlapci se s touto hrou nedokázali vyrovnat a zaslouženě jsme prohráli.

Branky: Novotný M. 9, Bartůněk D. 3/2, Dlouhý D., Chalupa J., Sobotka T., Sobotka V., Janáček V. po 1.

Lovci Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí                                 22 : 16      ( 9 : 11 )

Proti druhému celku soutěže jsme soupeře zaskočili naši kombinační hrou. Hrála se oboustranně hezká házená. Do 27. minuty jsme se soupeřem drželi krok. Potom nám však docházely síly a prohráli jsme.

Branky: Novotný M. 6, Bartůněk D. 3, Dlouhý D. 2/1, Sobotka V. 2, Janáček V., Klíma F., Sobotka po A 1.

TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno                     20 : 14      ( 8 : 8 )

V prvním poločase jsme působili unaveným dojmem. Ve druhém poločase jsme zlepšili obranu a i přes řadu neproměněných vyložených brankových příležitostí jsme zápas dovedli do vítězného konce.

Branky: Bartůněk 7/4, Novotný M. 6, Dlouhý D. 3, Sobotka V. 2, Sobotka T. a Chalupa J. po 1.

Čtvrté kolo Žákovské ligy nevyšlo našemu týmu podle představ. Kluci však v každém zápase bojovali a nakonec zabojovali a přece jenom přivezli ze čtyř zápasů jedno vítězství!