Dvacáté druhé kolo Extraligy

V sobotu 12. března 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 22. kola mužské Extraligy.


673.jpg

Středeční vítězství nad celkem Jičína znamená pro naše mužstvo jistou účast v letošním play-off! Konečně pořadí v tabulce však není jisté a naši hráči budou v posledním kole bojovat o co nejlepší umístění. V rámci 22. kola Extraligy mužů je čeká těžké utkání na půdě HK FCC Město Lovosice! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže. 

Držte nám palce i na dálku! 

 

Hlavní trenér Peter Kostka před sobotním utkáním: „Karty jsou před závěrečným ligovým kolem rozdány jasně. Přestože jsou účastníci letošního play off již známí, není pochopitelně zanedbatelné, proti jakému soupeři nastoupíte. Do Lovosic se jedeme poprat o 5. místo. Nejsme v jednoduché pozici. Únava klíčových hráčů je zřejmá, navíc nebudeme v kompletním složení, ale na to se rozhodně vymlouvat nebudeme! Obrovskou výhodou je, že nemusíme být pod tlakem. Předsezónní cíl jsme splnili, nyní už můžeme jen překvapit. A my překvapit chceme! Lovosice jsou favoritem zápasu. Přestože nemají za sebou optimální jarní část, návratem rozdílových hráčů v podobě Trkovského, Kupy, Petryčenka a Motla jejich kvalita výrazně vzrostla. Těšíme se na zápas. Klíčové bude stoprocentně se zkoncentrovat na plnění taktických pokynů, důrazně bránit a hrát maximálně týmově. Držte nám palce."

 

 

O víkendu však nepřijdeme ani o domácí program! V sobotu 12. března 2022 sehrají své zápasy oba naše dorostenecké týmy! Mladší a starší dorostenci vyzvou ve druhém kole nadstavby - mistrovské části svých soutěží mladší dorostence Házenkářské Akademie Olomouckého kraje a starší dorostence Handball PSG Zlín.

Na domácí utkání se těší také naše mužstvo B, které už v pátek 11. března sehraje v rámci 16. kola 2. ligy zápas proti celku Sezimova Ústí, kde bude hájit svou dosavadní neporazitelnost.

Přijďte naše týmy podpořit v důležitých utkáních! Těšíme se na Vás!

#1klub1srdce

Pozvánky
02.10.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Dukla Praha
Mladší dorost
02.10.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Dukla Praha
Starší dorost
05.10.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - TJ Cement Hranice (7. kolo Chance Extraligy)
Muži
23.10.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Telnice
Mladší dorost
23.10.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - Handball Club Zlín
Starší dorost
29.10.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí B - Jiskra Havlíčkův Brod (muži B)
Muži
Partneři