Dohrávka šestnáctého kola Extraligy

Ve středu 9. března 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci dohrávky 16. kola mužské Extraligy.


671.jpg

Po úspěšném sobotním zápase čeká naše mužstvo další zápas v nabitém programu. Ve středu sehraje naše mužstvo dohrávku odloženého zápasu 16. kola Extraligy mužů. V domácí ZDT Aréně přivítáme celek HBC Ronal Jičín. Pro vývoj tabulky půjde o hodně, přijďte vytvořit tradiční skvělou atmosféru a pomozte našim hráčům bojovat v důležitém utkání! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže.

 

Hlavní trenér Peter Kostka před středečním utkáním: „Tímto zápasem pro nás začíná play off! Matematicky nemáme účast ve vyřazovací části ještě jistou a rozhodně nebudeme spoléhat na pomoc někoho jiného. Od první minuty půjdeme za vítězstvím! Tvrdě, agresivně, nekompromisně! Uvědomujeme si, že Jičín má fazonu a do Veselí přijede hrát o všechno. To my ovšem také. Máme jedinečnou příležitost posunout se v tabulce výše a uděláme pro to maximum. Zápas bude o extrémním nasazení na obou koncích hřiště. Tvrdé souboje, důsledný návrat do obrany a udržení herní disciplíny v útočné fázi. To budou atributy, které rozhodnou. Stejně tak schopnost zvládnout tlak a přenést naši kvalitu na palubovku. Věříme, že nám pomohou naši skvělí fanoušci. Jdeme vyhrát!"

 

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce 

 

Momentka z pohárového utkání proti Jičínu, sezóna 2021/2022. (foto: Martin Duroň)

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři