Dvacáté první kolo Extraligy

V sobotu 5. března 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 21. kola mužské Extraligy.


668.jpg

V sobotu čeká naše mužstvo speciální zápas! V rámci domácího zápasu 21. extraligového kola jsme se společně s naším soupeřem SHC Maloměřice Brno rozhodli vzhledem k aktuální situaci rovněž pomoci. Ve spolupráci s Oblastní charitou Žďár nad Sázavou můžete společně s námi přispět na humanitární pomoc. 

OBA KLUBY VĚNUJÍ ZA KAŽDÝ VSTŘELENÝ GÓL SVÉHO TÝMU 200 KČ NA HUMANITÁRNÍ POMOC UKRAJINĚ!

Přidejte se k nám, přispět můžete i vy! V sobotu u vchodu do naší ZDT Areny najdete kasičku Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Více informací najdete na našem Facebooku.

Zápas se bude hrát před kamerami České televize a přenos můžete sledovat na ČT Sport nebo online prostřednictvím iVysílání na webu, odkaz najdete níže. My však budeme rádi, když nás přijdete podpořit přímo do haly a opět vytvoříte tradiční skvělou atmosféru a pomůžete našim hráčům bojovatv tomto speciálním utkání.

  • Extraliga mužů 21. kolo
  • sobota 5. března 2022
  • ZDT Arena, Nové Veselí
  • start utkání: 19:00
  • ČT Sport, přenos: 18:50

 

Co říká před sobotním zápasem hlavní trenér Peter Kostka: 

„Jdeme vyhrát. Jdeme bojovat o každý centimetr palubovky. Půjdeme na krev. Veselí se musí prezentovat extrémní nátlakovou hrou, plnou soubojů, emocí a rychlých útoků. Obzvlášť v domácím prostředí. Stále jsme v procesu, budujeme si vlastní DNA, které nemůže a nebude limitováno naší pohodlností a nízkými ambicemi. Žádná poloviční řešení, poplácání se po prohrách, počítání lajků na Facebooku.. Potřebujeme překročit stín vlastních mentálních limitů, přestat se předklánět před zvučnějšími extraligovými značkami a být ještě více hrdí na naši práci, klub, region... Veselí nikdy nebude mít v kádru drahé hvězdy! My musíme jíst vždy na krev a hrát srdcem."

 

Přijďte podpořit náš tým a dobrou věc!

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce

Partneři