Čtrnácté kolo dorosteneckých soutěží

V sobotu 26. února 2022 odehrály naše dorostenecké týmy čtrnácté kolo svých soutěží.


666.jpg

Naše dorostenecké týmy se v sobotu 26. února 2022 podruhé v letošním roce představily na domácí půdě v rámci svých dorosteneckých soutěží. Oba týmy čekaly poslední utkání základní části, ve kterých hostily týmy TJ Sokol ÚvalyMladší dorostenci, jenž nastoupili hned s šesticí starších žáků na soupisce, vstoupili do utkání velmi dobře a hned od začátku si budovali náskok, který prakticky po celý zápas narůstal. Díky průběhu hry tak dostali šanci také starší žáci, kteří se rozhodně neztratili, a přispěli k vysokému vítězství. Naopak zápas starších dorostenců byl od úvodu vyrovnaný. Naši hráči chtěli napravit nepovedené utkání na soupeřově půdě, což je možná v úvodu svazovalo. Vstup do druhé půle však vyšel jasně pro náš tým, což hráče nakoplo k ještě lepšímu výkonu. Oba naše týmy tak do tabulky připsaly dva body a před skvělou domácí kulisou slaví vítězství!

 

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Sokol Úvaly 38:14 (20:8)

14. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 26. 2. 2022 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Tůma F. 7, Erbes 6, Koníček 4, Svoboda 4, Havlíček 4, Dlouhý Dav. 3,

Bartůněk D. 2/2, Honc 2, Kourek 2, Novotný 2, Danihel 1, Sobotka V. 1, Dlouhý Dom., Horáček.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Zápas proti Úvalům byl pro nás specifický. Při absenci 6 hráčů mladšího dorostu dostala prostor v tomto zápase jedna celá sestava starších žáků. Musím uznat, že přístup hráčů jak dorostenců, tak žáků se mi líbil. Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně, díky čemuž jsme mohli těžit z přechodové fáze hry. Do dvacáté minuty zápasu jsme si vypracovali „pohodlný polštář" pro mladíky, kteří se šance chopili a odprezentovali se kvalitním výkonem. Byla radost se na ně dívat, jak dokážou pohybem, technikou a odvahou vykompenzovat rozdíl mezi somatotypem soupeře a námi. Druhý poločas se obraz hry nezměnil, díky čemuž naši mladíci dotáhli zápas do vítězného konce. V zápase bylo hodně pozitivních a upřímných emocí. Věřím tomu, že naši starší žáci si po tomto zážitku odnesou plusovou motivaci do každodenního tréninkového procesu."

 

Souhrn základní části:
 
MLADŠÍ DOROST:     14 zápasů - 9 výher - 1 remíza - 4 prohry    19 bodů    3. MÍSTO V TABULCE 
 
První soupeř nadstavby - mistrovské části:  HCB Karviná    5. 3. 2022 v Karviné

 

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Sokol Úvaly 37:26 (15:14)

14. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 26. 2. 2022 |

 

Sestava: Dufka 2, Doležel 1 – Krejz 7/2, Popela 6/2, Flajsar 6, Jochamn 4, 

Strýček 3, Vladař 3, Štěpán 2, Duroň 1, Navrátil 1, Musil 1, Ogoun, Brabec.

 

Hodnocení trenéra Róberta Barty: „Do zápasu jsme šli s jednoznačným cílem, vyhrát a odčinit naše zaváhání v Úvalech. Možná i proto jsme měli v prvním poločase trošku „svázané" ruce, hlavně v obranné fázi hry. Místy to vypadalo, že se bojíme udělat chybu a při bránění spolupráce spojka – pivot jsme se nedokázali chytit. Do druhé půle jsme vstoupili sebevědomějším výkonem. Byli jsme důraznější v kontaktech a líp jsme zakrývali naši spolupráci s pivotem. Soupeř ztratil jistotu v útoku a ani jejich hra 7:6 obraz hry nezměnila, ba umožnila nám skórovat do prázdné brány nebo z přechodů. Na výsledku se začal projevovat i širší kádr našeho družstva, přičemž každý hráč dokázal přinést plusovou energii do zápasu. Gratulace klukům hlavně za druhý poločas, zabojovali statečně." 

 

Souhrn základní části:
 
STARŠÍ DOROST:      14 zápasů  - 9 výher - 0 remíz - 5 proher     18 bodů    3. MÍSTO V TABULCE 
 
První soupeř nadstavby - mistrovské části:  HCB Karviná    5. 3. 2022 v Karviné 

 

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

 

V sobotu sehrál svůj první další zápas také náš tým mužů B, který se představil v domácí ZDT Aréně v krajském derby proti týmu Jiskra Havlíčkův Brod! B-tým mužů zvládl svůj zápas poměrně suverénně a zvítězil! V tabulce tak drží stoprocentní bilanci 14 zápasů a 14 výher. V dalším kole čeká naše béčko znovu utkání na půdě soupeře, v sobotu 5. března 2022 zajíždí na palubovku TJ Sokol Úvaly.

Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše dorostenecké týmy i náš B-tým v jejich domácích utkáních!

#1klub1srdce

Partneři