Žákovská liga starších žáků: 3. kolo

V neděli 20. února 2022 sehráli naši starší žáci turnaj v Novém Městě na Moravě v rámci Žákovské ligy starších žáků.


661.jpg

V neděli 20. února 2022 pořádal náš oddíl 3. kolo Žákovské ligy ve sportovní hale v Novém Městě na Moravě. V tomto kole čekali naše starší žáky tři soupeři z čela tabulky a to TJ Talent JS Plzeň, Dukla Praha a Tatran Litovel. Čtvrtým soupeřem bylo družstvo TJ Sokol Velké Meziříčí. V článku najdete statistiky zápasů včetně krátkého shrnutí od trenérů našich starších žáků.

 

Talent Škoda JS Plzeň – TJ Sokol Nové Veselí                           21 : 8     ( 10 : 12 )

S dosud neporaženým družstvem Talentu Plzeň jsme v prvním poločase hráli vyrovnaně. Ve druhém poločase jsme se nedokázali prosadit proti výborné obraně soupeře a zcela zaslouženě jsme prohráli výrazným rozdílem.

Branky: Novotný M. 3, Bartůněk D. a Sobotka V. po 2, Sobotka T. 1.

 

TJ Sokol Nové Veselí  – TJ Sokol Velké Meziříčí                    24 : 18      ( 9 : 13 )

V krajském derby jsme zlepšili práci v obraně a rychlými přechody do útoku jsme si vytvořili rozhodující náskok, který jsme ve druhém poločase ještě navýšili.

Branky: Novotný M. 5, Sobotka T. 4, Bartůněk D., Dlouhý D. a Sobotka V. po 3, Chalupa J. a Kourek V. po 2, Janáček V. a Sobotka A. po 1.

 

TJ Sokol Nové Veselí  – Tatran Litovel                    27 : 19      ( 9 : 13 )

V tomto zápase jsme soupeře zcela zaskočili vynikajícím vstupem do utkání a po 7 minutách jsme vedli 6 : 0. Po celý zápas naši chlapci hráli výborně v obraně a v útočné fázi jsme přehrávali soupeře kombinační hrou. 

Branky: Bartůněk D. a Novotný M. po 9, Dlouhý D., Klíma F. a Sobotka V. po 2, Danihel O., Janáček V. a Sobotka T. po 1.

 

TJ Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí                  17 : 22      ( 9 : 13 )

V prvním poločase jsme nedokázali ubránit jejich levou spojku, která nám dala 9 branek a poločas jsme prohrávali o dvě branky. Ve druhém poločase chlapci podali vynikající výkon v obraně a za podpory našich fanynek z řad rodičů jsme nepříznivý stav otočili a zaslouženě vyhráli. 

Branky: Bartůněk D. a Novotný M. po 5, Sobotka T. 4, Klíma F. a Kourek V. po 3, Dlouhý D. a Chalupa J. po 1. 

Chlapci zaslouží pochvalu za předvedenou hru, ale hlavně za to, jak pracovali jako tým.

 

Po úvodní porážce od Plzně tak naši hráči zabrali a připsali si v dalších zápasech výhry. Třetí kolo Žákovské ligy tak zvládli s bilancí jedné prohry a tří výher. Gratulujeme našim starším žákům k pěkným výsledkům!

#1klub1srdce 

Partneři