Třinácté kolo dorosteneckých soutěží

V sobotu 19. února 2022 odehrály naše dorostenecké týmy třinácté kolo svých soutěží.


660.jpg

Naše dorostenecké týmy čekala v sobotu 19. února výzva v podobě zápasů na půdě pražské Dukly. Mladší dorostenci vstoupili do utkání dobře, bohužel nedokázali domácím odskočit a udržet náskok. Domácí potvrdili svoje kvality a dokázali naše hráče v druhé půli přehrát. Na konci zápasu už si domácí náskok pohlídali. Starší dorostenci nevstoupili do utkání špatně, ujali se mírného vedení, které drželi až do 16. minuty zápasu. Pak ovšem domácí zpřesnili svoji hru a stihli ještě do poločasu otočit skóre ve svůj prospěch. Vstup do druhé půle bohužel už našim hráčům vůbec nevyšel, což se s nimi táhlo celý zbytek zápasu, zejména v útoku se střelecky trápili. Dukla si tak vypracovala poměrně vysoké vedení, které si hlídala až do konce zápasu. Oba naše dorostenecké týmy tak bohužel odjely z Prahy bez bodů. 

 

TJ Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí 32:29 (14:15)

13. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 19. 2. 2022 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Erbes 9/3, Horáček 6, Honc 6, Havlíček 3,

Tůma F. 2, Chvátal 2, Svoboda 1, Dlouhý Dav., Koníček, Dlouhý Dom., Sobotka V.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Po náročném zápase doma s Lovosicemi nás tentokrát čekal další kvalitní celek na jeho domácí půdě, Dukla Praha. Do utkání jsme vstoupili s tím, že chceme zopakovat kvalitní výkon v obraně z minulého zápasu, a ještě zlepšit útok. V ofenzivě jsme podali solidní výkon, což potvrzuje i 29 střelených branek, ale naše obranná fáze hry nesplňovala kritéria, které tak těžký zápas vyžaduje. V první půli jsme dominovali my, ale začátkem druhého dějství převzali vedení domácí, a při veškeré snaze našich hráčů jsme už nebyli schopní otočit vývoj zápasu v náš prospěch. Mrzí mě, že na začátku zápasu jsme neodskočili výraznějším rozdílem, přičemž možností bylo dost. Další důležitý faktor, ve kterém jsme neobstáli, byla nedostatečná agresivita v osobních soubojích. V defenzívě z nás nebyla cítit potřebná energie. Na druhé straně mě potěšilo, kolikrát jsme dostali naše křídla do hry, a také se začíná rýsovat spolupráce s pivoty. Musíme si uvědomit, že v zápasech s tak kvalitními soupeři, jako je Dukla, musíme mít nastavené hlavy na „dokonalý“ výkon."

 

TJ Dukla Praha – TJ Sokol Nové Veselí 28:20 (11:9)

13. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 19. 2. 2022 |

 

Sestava: Dufka, Doležel – Popela 7/2, Strýček 6, Duroň 3, Štěpán 2, 

Flajsar 2, Hájek, Jochman, Musil, Navrátil, Ogoun, Brabec, Krejz, Vladař.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „Do utkání proti týmu Dukly jsme vstupovali s odhodláním, že přerušíme dukelskou sérii výher a podáme kvalitní výkon. Do utkání jsme vstoupili velmi kvalitní obranou činností v útoku se nám dařilo přehrávat obranu Dukly, bohužel po 16 minutách jsme vedli jen 7:4, protože jsme neproměnili několik příležitostí proti dobře chytajícímu brankáři domácích. Těžce vybudovaný náskok, který mohl být mnohem vyšší se rozpadl během pěti minut. Poté jsme byli velmi často vyloučeni, to nám bralo spousty sil a Dukla začala na hřišti dominovat. Vytvořila si až jedenáctibrankový náskok do 46. minuty. My jsme strávili hodně času oslabení, inkasovali jsme dvě červené karty a bohužel jsme tento úsek nebyli Dukle rovnoceným soupeřem. V poslední čtvrtině zápasu jsme zase dokázali zvednout hlavu a korigovat na závěrečných 28:20. Zápas nám v povedených pasážích ukázal, že jsme se dokázali někam posunout, ale bohužel to na úspěšný výsledek zdaleka nestačilo a Dukla nám ukázala, kde máme stále rezervy, na kterých musíme pracovat."

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

 

V neděli sehrál svůj další zápas také náš tým mužů B, který se představil na půdě Slavie Praha!

B-tým i v oslabené sestavě, když cestoval do Prahy jen s deseti hráči, dokázal znovu zvítězit a v tabulce drží stoprocentní bilanci 13 zápasů a 13 výher. 

sobotu 26. února 2022 se na vás znovu těšíme v naší ZDT Aréně! Týmy mladších a starších dorostenců čekají zápasy proti dorostencům TJ Sokol Úvaly. Na domácí utkání se těší také naše mužstvo B, které se v rámci 14. kola 2. ligy JVČ představí v krajském derby proti týmu Havlíčkova Brodu. Náš B tým bude hájit svou dosavadní neporazitelnost!

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce

Pozvánky
12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
12.08.2022 18:30
Budai Farkasok - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 16:00
SG Handball Westwien - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 18:30
TJ Sokol Nové Veselí - Budai Farkasok (Memorial)
Muži
14.08.2022 11:00
Budai Farkasok - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
14.08.2022 13:30
TJ Sokol Nové Veselí - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
Partneři