Devatenácté kolo Extraligy

V sobotu 19. února 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 19. kola mužské Extraligy.


658.jpg

Po nezvládnutém sředečním utkáním v rámci dohrávky nás v rychlém sledu čeká další utkání. V domácím prostředí budeme chtít rozhodně odčinit špatný výkon z posledního utkání. Do veselské ZDT Arény tentokrát dorazí celek TJ Cement Hranice, proti kterému je to vždy nevyzpytatelný zápas. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit přímo do haly a opět vytvoříte tradiční skvělou atmosféru a pomůžete našim hráčům bojovat v dalším utkání! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže.

 

Střední spojka Andrej Parolly před sobotním zápasem: „Po nepodařeném zápase v Brně si jednak určitě chceme na domácí půdě proti Hranicím spravit chuť před finále Českého poháru, a zároveň ukázat, že výkon proti Brnu byl jen zkrat a máme na víc. Dáme do toho rozhodně maximum a porveme se o dva body. Věříme, že nás doma požene zaplněná tribuna a společně s fanoušky si zápas užijeme!"

 

Hlavní trenér Peter Kostka také potvrzuje slova hráčů: „Po sérii proher a zejména po výbuchu v Brně potřebujeme vítězství jako sůl. Nečeká nás nic jednoduchého, protože tentokrát musíme... Musíme vyhrát, čímž téměř na jisto potvrdíme účast v play off. Musíme odčinit blamáž v Brně a znovu si získat na svoji stranu věrné fanoušky. Musíme se vrátit k jednoduché, rychlé a přímočaré hře, která nám sedí a přinesla nám v sezóně spoustu bodů. Musíme se dívat na nejbližší zápas, méně sledovat tabulku a filozofovat o tématech, jejichž obsah stejně leží pouze a jen na palubovce. Potřebujeme čistou hlavu, aby každý z nás dokázal volit správná řešení a do puntíku znal své úkoly na obou stranách hřiště. V náročných chvílích, které postihnou každý tým v dlouhé sezóně, rozhodují tři věci – poctivá obrana, herní disciplína a týmový charakter."

 

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce 

Momentka z extraligového utkání proti Hranicím, sezóna 2020/2021. (foto: Martin Duroň)

Partneři