Dohrávka patnáctého kola Extraligy

Ve středu 16. února 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 15. kola mužské Extraligy.


656.jpg

Naše mužstvo čeká po volném víkendu další středeční zápas! Odložené utkání 15. extraligového kola na půdě SKKP Handball Brno sehrajeme ve středu 16. února 2022 od 18 hodin! Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM, odkaz najdete níže, držte nám palce v dalším extraligovém utkání!

 

Jaké má očekávání hlavní trenér Peter Kostka?

„Důležitý zápas dvou odvěkých rivalů a tabulkových sousedů. Bez levného alibismu je nutno říci, že favoritem duelu je domácí tým. Brno se v zimě výrazně posílilo a je naprosto jasné, že každým zápasem bude sehranější a lepší. Už vítězství v Lovosicích hodně naznačilo... My se ovšem díváme především na sebe. Toužíme herně i emocionálně navázat na domácí duel s Karvinou. Velmi dobře víme, že úspěšné výsledky proti papírově silnějším mančaftům jsme pokaždé dosáhli příkladným týmovým výkonem, kdy každý hráč obětoval dvoje individuální statistiky a nade vše povýšil přední stranu dresu před tou zadní... Přestože jsme museli řešit několik nepříjemných výpadků, jdeme zabojovat za náš klub a za lidi, kteří nám neskutečně během celé sezóny fandí."

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

 

Momentka z extraligového utkání proti Brnu, sezóna 2021/2022. (foto: Martin Duroň)

Partneři