Osmnácté kolo Extraligy

V středu 9. února 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 18. kola mužské Extraligy.


651.jpg

Po odloženém zápase minulý týden nás konečně čeká první domácí extraligové utkání. Po sobotním utkání, které nám vůbec nevyšlo, budeme chtít napravit náš výkon, zejména herně a bojovností! Čeká nás těžký soupeř z čela tabulky. V rámci 18. extraligového kola totiž do naší arény zavítá celek HCB Karviná. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit přímo do haly a opět vytvoříte tradiční skvělou atmosféru a pomůžete našim hráčům bojovat v dalším těžkém utkání proti atraktivnímu soupeři! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže.

 

Levá spojka Adam Ptáčník před středečním zápasem: „Po zápase v Zubří nás čeká další extrémně těžký soupeř. Karviná vede ligu, má v kádru řadu reprezentantů. Budeme muset hrát na hranici našich možností. Od zápasu čekám extrémně fyzickou házenou. Rozhodně musíme vstoupit do zápasu se správnou energií a motivací a vyvarovat se technickým chybám. Doufáme, že nás v zápase poženou také fanoušci na tribunách!" 

 

Hlavní trenér Peter Kostka přidává: „Zápasy s Karvinou jsou pro každý mančaft velkým svátkem. Upřímně se přiznám, po zbabraném zápase v Zubří bych si přál přece jen lehčí překážku, ale na druhé straně máme skvělou příležitost ukázat v tomto zápase naši sílu a kvalitu. Jasným favoritem jsou hosté. Nemusíme být pod enormním tlakem příliš velkých očekávání. Ty nás často zabíjejí a především plní naše hlavy zbytečnými a kontraproduktivními myšlenkami. Žádná roztřesená kolena a přílišný respekt. Boj až na krev, to nás musí zdobit v každém zápase a jen v takovém případě můžeme pomýšlet na úspěch. Držte nám palce."

 

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce 

 

Momentka z extraligového utkání proti Karviné, sezóna 2021/2022. (foto: Martin Duroň)

Pozvánky
07.12.2022 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje (17. kolo Chance Extraligy)
Muži
17.12.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Mladší dorost
17.12.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
Starší dorost
Partneři