Sedmnácté kolo Extraligy

V sobotu 5. února 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 17. kola mužské Extraligy.


648.jpg

Po středečním odloženém zápase 16. extraligového kola čeká naše mužstvo doufejme konečně první extraligové utkání v roce 2022. V sobotu 5. února 2022 sehrajeme v rámci 17. kola Extraligy zápas na půdě HC Robe Zubří. Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže. Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM, odkaz najdete níže, držte nám palce v dalším extraligovém utkání!

 

Hlavní trenér Peter Kostka před sobotním zápasem: „Čeká nás nesmírně náročný soupeř. Zubří je doma velmi silné a sebevědomé. My jsme doufali, že do Zubří budeme cestovat mentálně posíleni ziskem dvou bodů z domácího zápasu proti Jičínu. Bohužel okolnosti této zvláštní doby, kterou žijeme, to zařídily jinak. Jaký je recept na úspěšný výsledek? Především to bude schopnost vyrovnat se domácím ve fyzickém nasazení. Potřebujeme vyhrávat osobní souboje, být extrémně důrazní a maximálně agresivní. Favoritem utkání jsou domácí, my však chceme překvapit a ukázat svou sílu a kvalitu."

 

Co přidává trenér soupeře Peter Dávid? „Čeká nás těžký zápas, u nich jsme předvedli jeden z mála nevydařených zápasů podzimní části. Máme jim tedy co oplácet. Veselí se tuto sezónu herně velice posunulo, jsou úplně jinde, než minulý ročník. Chceme se vrátit do euforie domácích utkání s fanoušky. Potřebujeme výhru kvůli vývoji v tabulce. Veselí vychází ze zabezpečené obrany s výborným Schamsem. Takže to bude velmi složitý boj. Doufám, že po prohře v Karviné přijde domácí výhra."

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

 

Momentka z extraligového utkání proti Zubří, sezóna 2021/2022. (foto: Martin Duroň)

Partneři