Šestnácté kolo Extraligy

Ve středu 2. února 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 16. kola mužské Extraligy.


646.jpg

Ve středu 2. února 2022 čeká naše mužstvo první extraligové utkání v roce 2022 a jsme rádi, že začínáme na domácí půdě! V rámci 16. kola sehrajeme v ZDT Aréně důležitý zápas s ohledem na play-off proti celku HBC Ronal Jičín! Budeme rádi, když nás přijdete podpořit přímo do haly a opět vytvoříte tradiční skvělou atmosféru a pomůžete našim hráčům bojovat v dalším těžkém utkání! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže.

 

Komentář hlavního trenéra našeho mužstva Petera Kostky před středečním extraligovým zápasem: „Čeká nás jeden z nejdůležitějších zápasů jarní části soutěže. Ziskem dvou bodů se výrazně přiblížíme ke splnění našeho hlavního předsezónního cíle – postupu do play off. Ano, jsme favoritem tohoto utkání. Ale právě taková pozice bývá mnohdy hodně ošidná. A v našem případě o to zvláště, že imperativ vítězství nám v nedávné minulosti uměl výrazně zkomplikovat "papírově jasné zápasy". Tentokrát to nebude jen o výborné kondiční a taktické připravenosti. Potřebujeme mít čisté hlavy, nepodlehnout tlaku a ustát očekávání okolí. Jičín nepřijde odehrát hodový zápas. Naopak. Chce-li se udržet v boji o play off, musí u nás uspět a bezpochyby udělá pro úspěch maximum. Spoléháme na výbornou domácí kulisu. Věříme si, protože víme, že jsme v zimě poctivě trénovali. Díky postupu do finále Českého poháru panuje v týmu výborná atmosféra. Na to všechno chceme navázat a poctivým výkonem dosáhnout důležitého vítězství."

 

Pravá spojka Adam Tomášek přidává: „Po vyhraném zápase nad Lovosicemi je potřeba zůstat nohama na zemi. Celý leden naplno makáme a doufám, že se to obrátí v náš prospěch také v zápasech a bude se nám dařit herně i bodově. Doufáme, že nás fanoušci přijdou ve středu podpořit. Hraje se v týdnu, večer, a tak doufáme, že nás přijdou podpořit v důležitém utkání. Proti Jičínu čekám rychlou a tvrdou hru, určitě to bude stát za to. Dáme do toho všechno!“

 

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce 

 

Momentka z extraligového utkání proti Jičínu, sezóna 2021/2022. (foto: HBC Jičín)

 

Závěrem upozorňujeme všechny příznivce a návštěvníky, že vstup do sportovní haly je možný za dodržení současných pravidel a opatření MZ ČR, tedy:
 
 • děti do dosažení věku 12 let se nadále nemusí prokazovat bezinfekčností pro vstup do sportovní haly,
 • zrušení možnosti prokazování bezinfekčnosti PCR testy, antigenními testy a samotesty,
 • výjimky pro uznání PCR testů - osoba absolvovala nejdéle před 3 dny PCR test s negativním výsledkem, týká se:
  • osoby do dosažení věku 18 let;
  • osoby, které mají zahájené očkování (doložení certifikátu o první dávce očkování, nebo neuplynulo 14 dní od druhé dávky);
  • osoby, které mají potvrzení, že se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat;
 • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a neuplynulo více než 180 dní od potvrzení onemocnění,
 • osoba byla očkována a doloží certifikát o dokončeném očkování, u kterého uběhlo od aplikace druhé dávky nejméně 14 dní.

Zároveň všechny diváky prosíme, aby měli zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem splňující všechny aktuální podmínky!

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v naší ZDT Aréně!
Partneři