Víkendové turnaje žákovských kategorií

O víkendu 29. a 30. ledna 2022 se v naší ZDT Aréně uskutečnily dva turnaje žákovských kategorií. 


645.jpg

MOREAU AGRI VYSOČINA CUP 2022

V sobotu 29. ledna 2022 proběhl v naší ZDT Areně turnaj mladších žáků, kterého se zúčastnilo celkem pět týmů. Naši mladší žáci (a žačky) si sice připsali páté místo, ovšem prakticky nový tým v letošní sezoně zejména sbírá zkušenosti a rozvíjí házenkářské schopnosti. Věříme, že se budou pod vedením trenérů Víti Schamse a Davida Melichara dále zlepšovat a házená je bude bavit!

 

Pořadí turnaje:

  1. místo:   TJ TM Chodov
  2. místo:   TJ Sokol Žďár nad Sázavou
  3. místo:   Újezd u Brna
  4. místo:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  5. místo:   TJ Sokol Nové Veselí

 

 

O POHÁR STAROSTY SOKOLA 2022 

V neděli 30. ledna 2022 proběhl druhý domácí turnaj. Tentokrát v kategorii starších žáků. O pohár starosty Sokola bojovaly kromě našich starších žáků další dva týmy, kterým děkujeme za jejich účast! Naši žáci si poradili s oběma soupeři a vítězí!

 

Kompletní výsledky turnaje: 

 

TJ SOKOL

NOVÉ VESELÍ

ÚJEZD

U BRNA

TJ SOKOL

CENTRUM HANÁ

BODY SKÓRE POŘADÍ

TJ SOKOL

NOVÉ VESELÍ

x 37 : 24 29 : 21 4 66 : 45 1.
ÚJEZD U BRNA

24 : 37

x 27 : 29 0 51 : 76 3.

TJ SOKOL

CENTRUM HANÁ

21 : 29 29 : 27 x 2 50 : 56  2.

 

Pořadí turnaje:

  1. místo:   TJ Sokol Nové Veselí
  2. místo:   TJ Sokol Centrum Haná
  3. místo:   Újezd u Brna

 

 

SANBORN CUP 2022

Kromě našich žákovských týmů, které se představily na domácích turnajích, absolvoval turnaj také náš starší dorost. Naši hráči odjeli do Velkého Meziříčí ve značně oslabené sestavě, několik hráčů muselo zůstat v karanténě. Přesto si proti mužským týmům vedli více než dobře! Připsali si totiž dvě vítězství a odvezli si tak z turnaje 1. místo!

 

Výsledky zápasů:

TJ Sokol Nové Veselí (STD)  - TJ Sokol Velké Meziříčí (MUŽI)     31 : 19

TJ Sokol Nové Veselí (STD)  - SK Kuřim (MUŽI)                           28 : 22

 

Gratulujeme všem třem našim kategoriím k pěkným výsledkům!

#1klub1srdce

Partneři