Postupujeme do finále Českého poháru!


641.jpg

TJ Sokol Nové Veselí – HK FCC Město Lovosice  31:24   (15:12)

SEMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ | 26. 1. 2022 | 

 

Ve středu 26. ledna 2022 sehrálo naše mužstvo další zápas v rámci letošního ročníku Českého poháru.

Semifinálový zápas proti extraligovému celku Lovosic vyšel našemu týmu na výbornou a po skvělém týmovém výkonu zaslouženě postupujeme do finále!!! Na finále se těšíme ve středu 23. února v Karlových Varech. Díky za vaši úžasnou energii a podporu, která nás dnes dotáhla k vítězství!

 

Nejlepší střelci: Flajsar 6, Tomášek 5, Dodica 4/1, Melichar 4 – Kupa 8/3, Holubec 4, Zourek 4. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3. Vyloučení: 3:6. ŽK: 3:1.

 

Sestava: Štohanzl Ma. 1, Schams – Flajsar 6, Tomášek 5, Dodica 4/1, Melichar 4, 

Bartůněk 3, Ptáčník 3, Štohanzl Mir. 1, Gregorovič 1, Krčál 1, Parolly 1, Burnazović 1, Hajčman, Štěpán.

 

 

Hodnocení a komentář trenéra:

Peter Kostka, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „Takový příběh dokáže napsat pouze házená. Během jednoho dne jsme si prošli asi každou emocí, kterou je schopen člověk vnímat. Nejdříve nám vypadla obě pravá křídla Halíček a Veselý, takže jsme neměli ani jednu možnost vyzkoušet si místo nich kohokoli jiného. S nákazou a nemocí bojovali v předešlých dnech i oba gólmani a k týmu se připojili až v den zápasu ... A aby toho nebylo málo, už v 1. minutě jsme přišli o Burnazoviče, který se v zimě dostal do parádní fazóny... Ano, i Lovosice počítaly ztráty a zejména absence Motla, Trkovského a Petrychenka byly i pro ně citelné. Ale nedali nám ani centimetr hřiště, nedali nám ani jeden gól zadarmo. Bojovali až do konce a moc chtěli do finále. My jsme ukázali obrovský charakter. Zvládli jsme zmíněné výpadky klíčových hráčů, hráli neskutečně týmově a bojovali jeden za druhého. Ani na okamžik jsme si nepřestávali věřit. Jsem na náš tým hrdý. Poctivá zimní práce je vidět. Stejně tak je vidět i potenciál, který máme a kam se až můžeme při kvalitní práci posunout. Potřebujeme však zůstat zdraví, aby takové nádherné výsledky nebyly současně Pyrrhovými vítězstvími. Sezóna je ještě velmi dlouhá a neskutečně nabitá, disponovat kvalitním a širokým kádrem bude nevyhnutelné, chceme-li dosáhnout našich cílů. Děkujeme všem za podporu."

 

Momentka ze středečního pohárového utkání proti týmu Lovosic (foto: Martin Duroň).

Celou fotogalerii z utkání najdete na našem Facebooku.

 

Znovu jsme tak úspěšně otevřeli brány pohárového finále, ve kterém vyzveme extraligového mistra Talent tým Plzeňského kraje! Na finále se těšíme ve středu 23. února v Karlových Varech.
Díky za vaši úžasnou energii a podporu, která nás dnes dotáhla k vítězství!
#1klub1srdce
Partneři