Žákovská liga starších žáků: 2. kolo

V neděli 23. ledna 2022 sehráli naši starší žáci turnaj v Jičíně v rámci Žákovské ligy starších žáků.

V neděli 23. ledna 2022 odehrálo družstvo našich starších žáků druhé kolo Žákovské ligy starších žáků v Jičíně. Turnaje se zúčastnila družstva TJ Sokol Nové Veselí, C.S.Cargo HBC Jičín, KH Kopřivnice a HC Zubří. Družstvo Lions Hostivice se z důvodu karantény nezúčastnilo. Naše družstvo si ve čtyřech zápasech připsalo tedy jednu kontumační výhru, dvě prohry a jednu výhru. V článku najdete statistiky zápasů včetně krátkého shrnutí od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí  – HC Zubří                                   17 : 19     ( 10 : 12 )

V tomto zápase jsme v prvním poločase udělali hodně zbytečných technických chyb a nedokázali jsme ubránit soupeřovu urostlou pravou spojku, která nám v prvním poločase dala 7 branek. Ve druhém poločase jsme dotahovali náskok soupeře a půl minuty před koncem jsme snížili na rozdíl jedné branky. Při osobní obraně jsme se však dostali 5 vteřin před koncem branku.

Branky: Novotný M. 6, Sobotka V. a Hošek J. po 3, Danihel O. a Klíma F. po 2, Sobotka T. 1.

TJ Sokol Nové Veselí  – C.S. Cargo HBC Jičín                    19 : 23      ( 9 : 13 )

V tomto zápase jsme v prvním poločase hráli bojácně jak v obraně  tak v útoku. Ve druhém poločase se naše hra zlepšil a byli jsme vyrovnaným soupeřem.

Branky: Novotný M. 5, Danihel O. 3, Hošek J., Chalupa J. a Sobotka V. po 2, Bartůněk D., Dlouhý D., Klíma F., Kourek V. a Vaněk M. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice                             16 : 15    ( 8 : 9 )

Po krátké přestávce jsme nastoupili k poslednímu zápasu. V prvním poločase soupeř už vedl o tři branky. Zlepšeným výkonem ke konci poločasu a na začátku druhého poločasu jsme utkání zvrátili ve svůj prospěch. V dramatické koncovce jsme vítězství ubránili.

Branky: Klíma F. 7, Dlouhý D. 3, Hošek J. a Novotný M. po 2, Bartůněk D. a Sobotka T. po 1.

Výsledky dalších zápasů:

KH Kopřivnice  – C.S.Cargo HBC Jičín                  14 : 16    ( 7 : 10 )

HC Zubří  –  KH Kopřivnice                                    23 : 25    ( 12 : 13 )

HC Zubří  – C.S.Cargo HBC Jičín                         16 : 26     ( 7 : 11 )

Gratulujeme našim starším žákům k dalším pěkným výsledkům!