Semifinále Českého poháru

Ve středu 26. ledna 2022 sehraje naše mužstvo zápas v rámci semifinále Českého poháru mužů.


638.jpg

Reprezentační přestávka je téměř u konce. Před ostrým startem Extraligy čeká naše mužstvo velmi důležité utkání. Ve středu 26. ledna 2022 nastoupí náš tým k semifinálovému zápasu Českého poháru! Soupeřem nám v této fázi bude celek HK FCC Město Lovosice. Přijďte naše hráče podpořit v těžkém utkání a pomozte jim bojovat o náš historicky druhý postup do finále!

Zápas můžete rovněž sledovat také online na TVCOM, odkaz bude doplněn níže.

 

Komentář hlavního trenéra našeho mužstva Petera Kostky před středečním zápasem: „Jeden z vrcholů sezóny je před námi! Účast v semifinále národního poháru je bezpochyby skvělý úspěch našeho klubu. Je výsledkem dlouhodobé a poctivé práce. K zápasu přistupujeme maximálně zodpovědně a s patřičnou pokorou. Chceme uspět a cestovat na finálový duel do Karlových Varů. Nebudeme to mít ovšem vůbec jednoduché. Lovosice patří k nejpříjemnějším překvapením aktuálního soutěžního ročníku. Jsou dlouho spolu, jejich tým je ideálně poskládaný. Míchá se v něm obrovská zkušenost v podobě Motla či Kylíška a mladická dravost reprezentovaná Kupou a Trkovským. My se však nedíváme na jména soupeřových hráčů jako na hrozbu, ze které se nám roztřesou kolena. Naopak vnímáme je jako výzvu ukázat, že jsme kvalitní a vnitřně silný mančaft, který si oprávněně věří. Přes zimu jsme absolvovali spoustu náročných tréninků, nyní přichází čas je zúročit. Držte nám palce, jdeme bojovat."

 

Brankář Martin Štohanzl přidává„Čeká nás asi nejdůležitější utkání dosavadního průběhu aktuální sezony. Po dvou vyrovnaných pohárových utkáních, a to doslova, když jsme v osmifinále i čtvrtfinále postupovali až před sedmičky, jsme se znovu probojovali do semifinále poháru, z čehož máme samozřejmě velkou radost. Máme velkou motivaci znovu postoupit do finále poháru. Obzvlášť poté, co se poslední finále kvůli covidu neodehrálo a v minulé sezoně se Český pohár nehrál vůbec. Máme za sebou náročný blok tréninků, které jsme poctivě odmakali, a chceme se porvat o vítězství. Lovosice jsou samozřejmě velmi kvalitní tým, už v Extralize jsme s nimi sehráli vyrovnané utkání, které se rozhodovalo až v posledních minutách. Chceme využít domácího prostředí a porvat se o šanci zahrát si finále proti Plzni. Věříme, že i přes středeční termín nás přijdou fanoušci podpořit a pomoci nám bojovat, necháme na hřišti všechno!"

 

 

Momentka ze zápasu čtvrtfinále Českého poháru proti týmu SKKP Handball Brno foto: Martin Duroň).

 

 

Závěrem upozorňujeme všechny příznivce a návštěvníky, že vstup do sportovní haly je možný za dodržení současných pravidel a opatření MZ ČR, tedy:
 
  • osoba absolvovala nejdéle před 3 dny PCR test s negativním výsledkem,
  • osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami antigenní test s negativním výsledkem,
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a neuplynulo více než 180 dní od potvrzení onemocnění,
  • osoba byla očkována a doloží certifikát o dokončeném očkování, u kterého uběhlo od aplikace druhé dávky nejméně 14 dní.
Zároveň všechny diváky prosíme, aby měli zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem splňující všechny aktuální podmínky!
 
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v naší ZDT Aréně!
Partneři