Žákovská liga starších žáků: 1. kolo

V neděli 12. prosince 2021 sehráli naši starší žáci turnaj v Kostelci na Hané v rámci Žákovské ligy starších žáků.


630.jpg

V neděli 12. prosince 2021 odehrálo družstvo našich starších žáků první kolo Žákovské ligy starších žáků v Kostelci na Hané. Na turnaj se naši hráči kvalifikovali díky svému vítězství v LIze Vysočina starších žáků. Turnaje se zúčastnila družstva TJ Sokol Nové Veselí, TJ Sokol Centrum Haná, Jiskra Třeboň, Sokol Telnice a SKP Frýdek-Místek. Naše družstvo si ve čtyřech zápasech připsalo dvě výhry a dvě prohry. V článku najdete statistiky zápasů včetně krátkého shrnutí od trenérů našich starších žáků.

 

TJ Sokol Nové Veselí – Jiskra Třeboň                    21 : 18   (12:9)

V tomto zápase na našich hráčích byla znát nervozita, což se projevilo na zakončování. Neproměňovali jsme vyložené brankové příležitosti. V závěru jsme soupeři odskočili na rozdíl 3 branek a zápas jsme tak dovedli do vítězného konce.

Sestava: Jurek, KadlecDlouhý D. 8/1, Novotný M. 6, Sobotka V. 3, Hošek J. 2, Bartůněk D. 1, Kourek V. 1, Chalupa J., Sobotka T., Petrlík., Sobotka A., Vaněk M.

 

SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí             22 : 20   (11:11)

Vyrovnaný a dramatický zápas vyhrál šťastnější tým. Naši chlapci opět neproměnili několik vyložených brankových příležitostí.

Sestava: Jurek, Kadlec - Hošek J. 4/1, Sobotka V. 4, Novotný M. 4, Bartůněk D. 3, Dlouhý D. 2, Sobotka T. 2, Kourek V. 1, Chalupa J., Petrlík., Sobotka A., Vaněk M.

 

Sokol Telnice – TJ Sokol Nové Veselí                     30 : 24   (13:12)

V tomto zápase početný fanklub Telnice vytvořil bouřlivou atmosféru. Naši chlapci proti urostlým hráčů Telnice podali výborný výkon. Celý zápas jsme dotahovali vedení soupeře. V posledních pěti minutách jsme však udělali pět zbytečných technických chyb, které soupeř potrestal.

Sestava: Jurek, Kadlec - Dlouhý D. 8/4, Sobotka T. 6, Hošek 3/2., Bartůněk 3, Novotný M. 2, Chalupa J. 1, Kourek V. 1, Sobotka V., Petrlík., Sobotka A., Vaněk M.

 

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Sokol Centrum Haná        28 : 21   (11:8)

Proti domácímu týmu naši chlapci ukázali, že jsou velice dobře kondičně připraveni. Celý zápas domácí přehrávali domácí tým rychlými přechody do útoku a zaslouženě zvítězili

Sestava: Jurek, Kadlec - Dlouhý 5/4, Sobotka T. 5, Sobotka V. 5, Novotný M. 4, Bartůněk D. 3, Hošek J. 3, Sobotka A. 2, Vaněk M. 1, Kourek V., Chalupa J., Petrlík.

 

 

Kromě starších žáků se o víkendu představili v akci také naši mladší žáci. V sobotu 11. prosince sehrál náš tým v rámci Ligy Vysočina mladších žáků ve veselské ZDT Aréně turnaj proti týmům HK Ivančice, TJ Sokol Žďár nad Sázavou, TJ Sokol Velké Meziříčí a SK Kuřim. Naši hráči si připsali po jedné výhře, remíze a prohře. Čtvrtý zápas pak vyhrál kontumačně rovněž náš tým. 

Kompletní výsledky zápasů najdete na fotografii níže:

Gratulujeme našim mladším i starším žákům k dalším pěkným výsledkům!

#1klub1srdce 

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři