Čtrnácté kolo Extraligy

V sobotu 11. prosince 2021 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 14. kola mužské Extraligy.


627.jpg

V sobotu 11. prosince se naše mužstvo znovu po delší pauze představí na domácí půdě naší ZDT Arény! V utkání 14. extraligového kola vyzveme doma tým HC Dukla Praha. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit přímo do haly a opět vytvoříte tradiční skvělou atmosféru a pomůžete našim hráčům bojovat v dalším důležitém utkání! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže.

 

Co říká před sobotním zápasem hlavní trenér našeho mužstva Peter Kostka: „Důležitý zápas, ve kterém chceme vyhrát. Dukle máme co vracet, vzpomínka na první vzájemný zápas v aktuální sezóně je více než trpká, protože jsme doslova ztratili vyhraný zápas. Ovšem mnohem více potřebujeme odčinit nezvládnutý duel na půdě Kopřivnice, ve kterém jsme udělali mnoho zbytečných technických chyb a ještě více nesprávných rozhodnutí. Dukla se od úvodu ročníku výrazně zlepšila. Nemyslím, že nešťastné pohárové vypadnutí s norským Drammenem zanechá na jejích hráčích negativní stopy. My se připravujeme zodpovědně. Očekáváme, že soupeř na nás vytáhne obranu 5-1. Potřebujeme být důrazní, koncentrovat se na každý detail a tvrdě si tento zápas odmakat. Řeči, že si jdeme užít zápas a bavit se házenou neuznávám. Užijme si radost po vítězství a kvalitní hře, do té doby to je a bude o tvrdé práci."

 

Pivot Vojtěch Krčál přidává: Čeká nás další důležité utkání na domácí půdě. Po zápase v Kopřivnici, který nám vůbec nevyšel, a kde jsme naší nekoncentrovaností udělali spoustu technických chyb, je tu další těžký soupeř. Měli jsme teď týden na to připravit se na pražskou Duklu, která má za sebou kvalitní výkony v evropském poháru. Soupeři máme z posledního vzájemného zápasu, co vracet, když jsme nezvládli závěr zápasu, a Dukla nás potrestala a zvítězila. Klíčový pro nás bude vstup do utkání a soustředěný týmový výkon. V domácím prostředí se nám díky skvělým fanouškům a atmosféře hraje lépe a vždy nám dokáží pomoci bojovat, a proto bych chtěl všechny pozvat na sobotní utkání, přijďte nás podpořit do naší ZDT Arény!“

 

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce 

 

Momentka z extraligového utkání proti Dukle Praha, sezóna 2020/2021. (foto: Martin Duroň)

 

Závěrem upozorňujeme všechny příznivce a návštěvníky, že vstup do sportovní haly je možný za dodržení současných pravidel a opatření MZ ČR, tedy:
 
 • děti do dosažení věku 12 let se nadále nemusí prokazovat bezinfekčností pro vstup do sportovní haly,
 • zrušení možnosti prokazování bezinfekčnosti PCR testy, antigenními testy a samotesty,
 • výjimky pro uznání PCR testů - osoba absolvovala nejdéle před 3 dny PCR test s negativním výsledkem, týká se:
  • osoby do dosažení věku 18 let;
  • osoby, které mají zahájené očkování (doložení certifikátu o první dávce očkování, nebo neuplynulo 14 dní od druhé dávky);
  • osoby, které mají potvrzení, že se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat;
 • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a neuplynulo více než 180 dní od potvrzení onemocnění,
 • osoba byla očkována a doloží certifikát o dokončeném očkování, u kterého uběhlo od aplikace druhé dávky nejméně 14 dní.

Zároveň všechny diváky prosíme, aby měli zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem splňující všechny aktuální podmínky!

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v naší ZDT Aréně!
Partneři