Jedenácté kolo dorosteneckých soutěží

O víkendu 4. a 5. prosince odehrály naše dorostenecké týmy jedenácté kolo svých soutěží.

Naše dorostenecké týmy se v sobotu, respektive v neděli 4. a 5. prosince představily na palubovkách soupeřů. Mladší dorostenci chtěli v posledním zápase letošního roku zlepšit svůj projev a střeleckou efektivitu z posledního domácího zápasu. To se jim tentokrát ve Šťáhlavech podařilo. V utkání skórovali jako první a postupně navyšovali své vedení. Po vítězství o 9 branek si tak připsali do tabulky dva body. Vysokou výhru o 20 branek pak přivezli starší dorostenci z půdy Liberce, když v posledním zápase potvrdili zlepšující se výkony z posledních několika zápasů. Oba naše dorostenecké týmy se tak s ligovými zápasy v roce 2021 rozloučily vítězně!
Dorostenci budou i nadále pokračovat v tréninkovém procesu, ostrý soutěžní zápas v lize je pak čeká až v únoru 2022.

Sokol Šťáhlavy – TJ Sokol Nové Veselí 27:36 (15:19)

11. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 5. 12. 2021 |

Sestava: Tůma A., Jurek – Erbes 11/2, Horáček 6, Dlouhý 5, Tůma J. 5,

Tůma F. 4, Koníček 2, Havlíček 2, Svoboda 1, Honc.

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „V prvé řadě jsem velmi rád, že s rokem 2021 jsme se rozloučili na palubovce vítězně. Pocit úspěchu jsme potřebovali jako sůl. Šťáhlavy jsou v domácím prostředí velice nepříjemným soupeřem, i proto jsem měl ze zápasu respekt. Už první poločas jsme měli možnost zlomit zápas v náš prospěch (7:15), kdy jsme dokonce vyhráli i naše oslabení 2:0. O to více mě mrzí, že nedůraznou obranou jsme dovolili soupeři se vrátit do zápasu a do konce poločasu stáhnout manko na 4 góly. Nejistota ve spolupráci obrana – gólman pokračovala i ve druhém poločase, ale i tak jsme postupně zvyšovali náš náskok, hlavně díky vysoké efektivitě v útoku. Být většího sebevědomí v defenzívě, zápas pro nás mohl skončit ještě výraznějším rozdílem. Jak už jsem ale zmiňoval, důležité bylo zvládnout poslední zápas roku vítězně. Teď bude prostor doléčit menší zranění a pevně věřím, že zimní přípravu začneme v kompletním složení."

1. LIGA MLADŠÍ DOROSTENCI – ZÁKLADNÍ ČÁST - DIVIZE ČECHY

TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ       11 zápasů     7 výher – 1 remíza – 3 prohry     336:254      15 bodů       2. místo v tabulce

Liberec Handball – TJ Sokol Nové Veselí 21:41 (8:19)

11. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 4. 12. 2021 |

Sestava: Dufka, Doležel – Popela 6/3, Strýček 6, Tomášek 4, Štěpán 4,

Krejz 3/1, Flajsar 3, Hájek 3, Navrátil 3, Musil 3, Jochman 3, Ogoun 2, Brabec 1/1.

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „bude doplněno

1. LIGA STARŠÍ DOROSTENCI – ZÁKLADNÍ ČÁST - DIVIZE ČECHY

TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ       11 zápasů     7 výher – 0 remíz – 4 prohry      350:266      14 bodů       3. místo v tabulce

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

V sobotu sehrál svůj poslední letošní zápas také náš tým mužů B, který se představil v domácí ZDT Aréně proti týmu TJ Dolní Cerekev! B-tým mužů znovu zvítězil a v tabulce drží stoprocentní bilnaci 11 zápasů a 11 výher.

Do zápasového kolotoče se muži B vrátí až v únoru 2022, druhou část sezony by měli zahájit doma proti týmu Pardubic.

Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli podpořit také náš B-tým v jeho domácím utkání!