Třinácté kolo Extraligy

V pátek 3. prosince 2021 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 13. kola mužské Extraligy.


623.jpg

Pár volných dní za sebou má naše mužstvo, které už je ovšem znovu v plné přípravě na nejbližší extraligové utkání. V pátek 3. prosince sehrajeme venkovní utkání, tentokrát na horké půdě Kopřivnice. Zápas se bude hrát před kamerami České televize a přenos můžete sledovat na HbbTV nebo online prostřednictvím iVysílání na webu, odkaz najdete níže. Držte nám palce v dalším těžkém utkání!

 

Co říká před pátečním zápasem hlavní trenér našeho mužstva Peter Kostka: „S Kopřivnicí nás dlouhodobě spojuje nesmírně významný faktor – síla domácího prostředí, násobená úžasnou podporou zaplněných tribun. Jistě, Kopřivnice naposledy téměř vyhrála v Karviné, podobně jako jsme my v úvodu ročníku překvapili Plzeň, ale v dlouhodobé ligové soutěži jsou "domácí hradby“ obou týmů významnými miskami na vahách, posilujícími, respektive snižujícími mentální odolnost hráčů. Tvrdil jsem to před sezónou a má slova se jen potvrdila. Kopřivnice potřebovala čas, aby se noví hráči adaptovali. Každým kolem hrají lépe a jsou extrémně nebezpeční. Potřebujeme zachytit úvod zápasu. Perfektně nastavit hlavy už od rozcvičení. Nedovolit domácím, aby na nás vyběhli a pro ně typickou agresivitou nás vyvedli z optimálního konceptu. Počítáme s tím, že klíčem k úspěšnému výsledku bude pokrytí soupeřova rychlého útoku, který nám nadělal v posledních dvou vzájemných zápasech mnoho problémů. Takže... Výborné mentální nastavení už od předzápasového srazu, extrémní agresivita a důraz na obou koncích hřiště a výborná návratová fáze. Zní to jednoduše, ale bude to šichta. Držte nám palce."

 

Pravé křídlo Ondřej Veselý přidává: „Čeká nás další velmi těžké utkání, tentokrát na půdě Kopřivnice, která se prezentuje rychlou a útočnou hrou podpořenou o výbornou atmosféru domácích fanoušků v hale. Klíčový pro nás bude především týmový výkon a dále disciplinovanost v návratové fázi, právě tuto situaci umí soupeř trestat. Jedná se o náš první zápas odvetné jarní části soutěže, protože domácí zápas s Plzní sehrajeme až za 14 dní. Věřím, že do ní vstoupíme stejně tak úspěšně, jako v části podzimní. Naši fanoušci si to zaslouží a jsou naším hnacím motorem. Poprvé v sezóně nás také čeká utkání před televizními kamerami, věříme, že nám budou fanoušci držet palce i na dálku u televizních obrazovek!"

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Momentka z extraligového utkání proti Kopřivnice, sezóna 2020/2021.

(foto: Martin Duroň)

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři