Deváté kolo Extraligy

Ve středu 24. listopadu 2021 sehraje naše mužstvo zápas v rámci dohrávky 9. kola mužské Extraligy.


620.jpg

Ve středu 24. listopadu se naše mužstvo znovu představí v rychlém sledu na domácí půdě naší ZDT Arény! V utkání 9. extraligového kola vyzveme doma tým SKP Frýdek-Místek. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit přímo do haly a opět vytvoříte tradiční skvělou atmosféru! Přijďte naše hráče podpořit v dalším důležitém utkání! Odkaz ke sledování zápasu online najdete níže.

 

Co říká před středečním zápasem hlavní trenér našeho mužstva Peter Kostka: „Pekelně nahuštěný zápasový kolotoč pokračuje. Ještě jsme pořádně nevstřebali Lovosice a už stojí před námi Frýdek-Místek. Zatraceně důležitý zápas, který přichází po nešťastné prohře s Lovosicemi. Nyní nemá význam řešit, co jsme mohli udělat jinak a lépe. Co bylo, nezměníme, ale co změnit a ovlivnit můžeme je nejbližší budoucnost. Tou je dohrávka duelu s Frýdkem. Pozor, nenechme se oklamat jeho aktuálním postavením v tabulce. Spousta zápasů odehrál nesmírně kvalitně a o body přišel mnohokrát velmi nešťastně a v úplném závěru utkání. Frýdek je zkušený tým, proti Majlontu o víkendu ukázal pozoruhodnou mentální sílu a velkou kvalitu. Náš tým je po poslední prohře správně nastaven a především motivován. Nechceme doma rozdávat body. A rozhodně si nemyslíme, že najednou nám všechno padne z nebe bez patřičně nezbytné tvrdé práce. Do zápasu jdeme s pokorou, ale s jasným cílem – získat dva body. Držte nám palce."

 

Těšíme se na vás!

#1klub1srdce 

 

Momentka z extraligového utkání proti Frýdku-Místku, sezóna 2020/2021. (foto: Martin Duroň)

 

Závěrem upozorňujeme všechny příznivce a návštěvníky, že vstup do sportovní haly je možný za dodržení současných pravidel a opatření MZ ČR, tedy:
 
 • děti do dosažení věku 12 let se nadále nemusí prokazovat bezinfekčností pro vstup do sportovní haly,
 • zrušení možnosti prokazování bezinfekčnosti PCR testy, antigenními testy a samotesty,
 • výjimky pro uznání PCR testů - osoba absolvovala nejdéle před 3 dny PCR test s negativním výsledkem, týká se:
  • osoby do dosažení věku 18 let;
  • osoby, které mají zahájené očkování (doložení certifikátu o první dávce očkování, nebo neuplynulo 14 dní od druhé dávky);
  • osoby, které mají potvrzení, že se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat;
 • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a neuplynulo více než 180 dní od potvrzení onemocnění,
 • osoba byla očkována a doloží certifikát o dokončeném očkování, u kterého uběhlo od aplikace druhé dávky nejméně 14 dní.

Zároveň všechny diváky prosíme, aby měli zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem splňující všechny aktuální podmínky!

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v naší ZDT Aréně!
Pozvánky
11.12.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Muži
14.12.2021 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje
Muži
Partneři