Mladší dorost = MISTR ČR 2017/18!!!!

Tak jsme první...no a cóóóó...

TJ Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Žďár nad Sázavou 36:20 (17:7)

V sobotu 12.5.2018 jsme hostili na domácí palubovce házenkáře ze Žďáru nad Sázavou. Pouze plný bodový zisk by nám zaručil vítězství v nejvyšší dorostenecké soutěži. Utkání jsme zvládli a mistrovské oslavy mohli propuknout naplno.

Hodnocení: V posledním mistrovském utkání nejvyšší soutěže mladšího dorostu jsme nechtěli nechat nic na náhodě. Velice rychle jsme si vytvořili tříbrankový náskok, který jsme v závěrečných minutách prvního poločasu navýšili až na rozdíl deseti gólů (17:7).
Druhý poločas začali lépe žďárští dorostenci, kteří se trefili hned dvakrát. Na to jsme ale rychle odpověděli šestibrankovou šňůrou. V dalších minutách jsme už jen navyšovali svoje vedení,  až na konečný výsledek 36:20. V tomto utkání nastoupili všichni hráči ze soupisky.
Klukům chci poděkovat za přístup k tréninkům a zápasům. Divákům za skvělé povzbuzování. Ve dnech 25. až 27.5.2018 budeme bojovat na Československém poháru o další cennou trofej, pokud si najdete chvíli a přijedete nás povzbudit do Zubří, budeme moc rádi.
Lu2

Sestava a branky: Vencálek 1, Popela 2, Vlček 1, Flajsar R. 2, Flajsar J. 6, Chalupa 2, Grulich, Parolly 4, Rubáč 2, Čermák, Gregorovič 8, Krejz 2, Řepa 4, Erbes 2.
07.09.2018 19:00