Deváté kolo dorosteneckých soutěží

V neděli 21. listopadu odehrály naše dorostenecké týmy deváté kolo svých soutěží.


619.jpg
Naše dorostenecké týmy se v neděli 21. listopadu představily na půdě dorosteneckých týmů Jičína. Mladší dorostenci měli do utkání dobrý vstup, nadějný náskok z prvního poločasu si však nedokázali udržet. Technické chyby a střelecká neefektivita bohužel znamenala domácí obrat a naši mladší dorostenci tak bohužel odjeli s porážkou. Úvod zápasu starších dorostenců byl vyrovnaný. Náskok si pak vybudovali domácí hráči, na to reagoval náš tým oddechovým časem. Po něm přišla šestigólová série našeho týmu a náskok měli rázem nai hráči. Domácí se nevzdávali, ovšem naši hráči dokázali svůj náskok držet a od 49. minuty zápasu další sérii šesti branek skóre ještě navýšit. Z palubovky Jičína tak vezou naše týmy bilanci jedné prohry a jedné výhry.
 

C.S. Cargo HBC Jičín – TJ Sokol Nové Veselí 23:21 (6:11)

9. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 21. 11. 2021 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Horáček 5, Tůma F. 4, Erbes 3/1, Dlouhý 3,

Koníček 3, Havlíček 2, Říha 1, Tůma J., Svoboda, Chvátal.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Zápas v Jičíně byl z naší strany extrémně nevydařený. Hlavně v útočné fázi hry jsme se neměli o co opřít. Byli jsme příliš statičtí, v osobních soubojích nám chyběl důraz, díky čemuž jsme kupili jednu technickou chybu za druhou. Všechny vzpomenuté aspekty znamenaly příliš velkou nervozitu na závěr utkání, kdy jsme nejvíc potřebovali řešit situace chladnou hlavou. Ani si nepamatuji zápas, kdy jsme naposledy nastříleli „jenom“ 21 branek. Nejhorší na tom je fakt, že ve druhém poločase jsme si ani nedokázali vypracovat dobré pozice na střelbu. Z naší strany to byl kolektivní výbuch, který už se nemůže opakovat. Doufám, že facka, kterou jsme teď dostali, padne na úrodnou půdu, správně nastavíme hlavy a ve zbylých zápasech uvidíme kolektiv mladých lidí, kteří tvrdě půjdou za svým společným cílem!“

 

C.S. Cargo BC Jičín – TJ Sokol Nové Veselí 22:31 (11:13)

9. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 21. 11. 2021 |

 

Sestava: Dufka, Doležel – Popela 6/3, Ogoun 5, Strýček 4, Navrátil 3, Hájek 3, 

Krejz 2, Novotný 2, Jochman 2, Brabec 1/1, Tomášek 1, Musil 1, Flajsar 1, Štěpán, Duroň.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „Zápas s Jičínem byl dalším z řady, ve kterých jsme si už nemohli dovolit zaváhat. Od začátku utkání jsme měli velké nasazení a naše obrana fungovala velmi dobře. Bohužel jsme neproměnili ani ty nejvyloženější příležitosti. Proto se náš soupeř dostal do vedení 6:3 ve 14. minutě. Pozitivní bylo, že se nám dařilo udržet velké tempo a hra byla velmi fyzicky náročná. To soupeři bralo hodně sil a začal dělat hodně technických chyb, díky tomu jsme se dostávali k rychlým protiútokům. Naše herní převaha byla výraznější než výsledek, který se odrážel na výsledkové tabuli, protože v prvním poločase jsme se nedostali ani přes 50% úspěšnosti střelby, přesto jsme do kabin šli s vedením 13:11. Začátek druhého poločasu byl vyrovnaný, ve 43. minutě byl stav 18:16. V následujících minutách se projevila šířka kádru, fyzická připravenost a intenzita, s kterou jsme k zápasu přistoupili a zlomili jsme soupeřův odpor. V 54. minutě jsme vedli 28:18 a utkání už se jen dohrávalo. Jsem rád za nasazení a bojovnost, kterou jsme se v zápase prezentovali, ale do dalších zápasů se musíme zlepšit v zakončení, protože to je pořád na mizerné úrovni."

 

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

 

V sobotu sehrál svůj další zápas také náš tým mužů B, který si připsal další výhru! V 9. kole slaví další vysoké vítězství proti týmu Kutné Hory a v tabulce zůstává nadále stoprocentní.

Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše týmy!

#1klub1srdce

 

Pozvánky
11.12.2021 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - HC Dukla Praha
Muži
14.12.2021 19:30
TJ Sokol Nové Veselí - Talent tým Plzeňského kraje
Muži
Partneři