Jedenácté kolo Extraligy

V sobotu 20. listopadu 2021 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 11. kola mužské Extraligy.


616.jpg

Po úspěšném úterý a postupu do semifinále Českého poháru čeká náš tým další zápas. Tentokrát se po delší přestávce představíme v Extralize znovu v domácím prostředí, kde budeme hájit naši dosavadní neporazitelnost! V sobotu 20. listopadu vyzveme v atraktivním utkání mužstvo Lovosic. Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM, odkaz najdete níže, držte nám palce v dalším extraligovém utkání!

 

Jaké jsou ohlasy naší střední spojky Anura Burnazoviće před sobotním zápasem?

„Za námi je fyzicky velmi obtížné období, ze kterého ale můžeme mít radost, a to hlavně z výsledků, kterých jsme dosáhli. V několika zápasech jsme ukázali silný charakter a tým si hodné věří. Před námi je ale také soupeř, který si hodně věří, hlavně po posledním zápase Extraligy, kdy porazil Karvinou. Poctivě se na Lovosice připravujeme a spoléháme na naši tvrdou obranu. Bude důležité do zápasu hned od úvodních sekund nastoupit se stoprocentním nastavením a nevypustit žádný balon. Naše úsilí spočívá v kolektivním výkonu a o něj se chceme opřít také v sobotu. Využil bych této možnosti, abych naše fanoušky pozval na zápas v sobotu od 17 hodin do ZDT Arény, aby nám znovu pomohli k dosažení společného cíle a další výhry!"

 

Momentka z extraligového utkání proti Lovosicím, sezóna 2020/2021.

(foto: Martin Duroň)

 

Kromě našeho A-týmu mužů se v domácím prostředí představí také náš tým mužů B, který bude chtít v domácím prostředí proti mužstvu Kutné Hory potvrdit svou dosavadní neporazitelnost!

Přijďte naše týmy podpořit, těšíme se na Vás!

#1klub1srdce

 

Závěrem upozorňujeme všechny příznivce a návštěvníky, že vstup do sportovní haly je možný za dodržení současných pravidel a opatření MZ ČR, tedy:
 
  • osoba absolvovala nejdéle před 3 dny PCR test s negativním výsledkem,
  • osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami antigenní test s negativním výsledkem,
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a neuplynulo více než 180 dní od potvrzení onemocnění,
  • osoba byla očkována a doloží certifikát o dokončeném očkování, u kterého uběhlo od aplikace druhé dávky nejméně 14 dní.
Zároveň všechny diváky prosíme, aby měli zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem splňující všechny aktuální podmínky!
 
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v naší ZDT Aréně!
Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři