Postup do semifinále Českého poháru


615.jpg

SKKP Handball Brno – TJ Sokol Nové Veselí  28:30

po sedmimetrových hodech, po základní části 25:25 (14:11)

ČTVRTFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ | 16. 11. 2021 | 

 

V úterý 16. listopadu 2021 sehrálo naše mužstvo další zápas v rámci letošního ročníku Českého poháru.

Čtvrtfinálový zápas proti extraligovému celku Brna došel znovu až k rozstřelu sedmimetrových hodů, ve kterých byli šťastnější a úspěšnější naši hráči, a slavíme tak postup do semifinále! 

 

Nejlepší střelci: Arsenić 6, Kocich 4, Živanov 4 – Dodica 6/1, Flajsar 6/1, Ptáčník 5. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 1/0 – 3/2. Vyloučení: 2:2. ŽK: 3:1.

Po 60 minutách: 25:25. Rozstřel – 7m hody: 3:5 (Jezdimirović, Horut, Stein – Burnazović, Flajsar, Parolly, Gregorovič, Dodica)

Sestava: Schams, Štohanzl Ma. – Dodica 6/1, Flajsar 6/1, Ptáčník 5, Burnazović 4/3,

Gregorovič 3/1, Melichar 2, Hajčman 1, Veselý 1, Bartůněk 1, Parolly 1, Krčál, Halíček, Štohanzl Mir.

 

Hodnocení a komentář trenéra:

Peter Kostka, trenér TJ Sokol Nové Veselí: „Odehráli jsme další ze série nezapomenutelných zápasů. Ani se tomu nechce věřit, jaké neuvěřitelné emoce dokáže do života přinést házená. Ty nepopsatelné momenty, jaké jsme společně prožili během zápasů s Jičínem a nyní v Brně, formují každého z nás, mílovými kroky vpřed posouvají týmový charakter a mění spoluhráče na celoživotní kamarády. Jsem hrdý, jaké hráče máme. Jsou krásným důkazem, že v kolektivních sportech nerozhodují kurzy sázkových kanceláří, lukrativnost hráčských kontraktů či papírové předpoklady. Miskou na vahách je síla hráčské kabiny, hierarchie vztahů, jasná pravidla a především upřímná komunikace. Není náhoda, že jsme otočili další téměř prohraný zápas. Ani na okamžik nás nezlomila negativní emoce. Bojovali jsme a věřili. Sobě, týmu, našemu milovanému klubu. Určitě přijdou těžší chvíle. Ve sportu nejste vždy nahoře. Važme si posledních výsledků, těšme se z nich, ale nezapomínejme na pokoru a poctivou práci. Nezapomínejme, kde jsme byli před rokem a kdo tehdy naší vizi věřil a upřímně za námi stál. A hlavně pracujme ještě tvrději, abychom byli připraveni zvládnout i situace, ve kterých nám házená ukáže odvrácenou tvář. Na závěr chci jménem celého kolektivu poděkovat našim fanouškům. Byli perfektní a úžasní. Jsou darem, kterého si nesmírně vážíme. A děkujeme."

 

 

Momentka z úterního pohárového utkání proti týmu Brna (foto: Martin Duroň).

Celou fotogalerii z utkání najdete na našem Facebooku.

 

Děkujeme všem fanouškům za podporu! Znovu jsme do zápasu nevstoupili úplně dobře, sráželo nás velké množství neproměněných šancí. Celý zápas jsme dotahovali a znovu vyrovnali až v poslední minutě zápasu. Ale společně jsme to opět zvládli! Děkujeme za vaši neuvěřitelnou podporu přímo v hale i vám všem na dálku!

Los semifinále nám přisoudil domácí zápas proti týmu HK FCC Město Lovosice!

Semifinálová utkání jsou naplánována ještě před vánočními svátky, na středu 22. prosince.

O případných změnách Vás budeme informovat.

#1klub1srdce

Pozvánky
22.10.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - SHC Maloměřice (9. kolo Chance Extraligy)
Muži
23.10.2022 15:00
TJ Sokol Nové Veselí - Sokol Telnice
Mladší dorost
23.10.2022 17:00
TJ Sokol Nové Veselí - Handball Club Zlín
Starší dorost
29.10.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí B - Jiskra Havlíčkův Brod (muži B)
Muži
Partneři