Osmé kolo dorosteneckých soutěží

V neděli 14. listopadu odehrály naše dorostenecké týmy osmé kolo svých soutěží.


613.jpg
Naše dorostenecké týmy se v neděli 14. listopadu představily poprvé po reprezentační přestávce v rámci 8. kola jejich soutěží v domácí ZDT Aréně. Mladší dorostenci vstoupili do utkání velmi dobře a od začátku si budovali náskok, který drželi až do samotného konce. Na konci utkání si vybrali horší momenty v útoku, neboť se jim posledních jedenáct minut nepodařilo skórovatů. Hosté však dokázali sérií branek snížit pouze na rozdíl 7 branek a naši mladší dorostenci tak slaví výhru 35:25. Starší dorostenci tentokrát navázali na vítěznou vlnu svých mladších spoluhráčů. Úvod zápasu byl vyrovnaný, od deváté minuty však dokázali naši hráči odskočit soupeři sérií deseti branek. Během těchto deseti minut dokázali hosté odpovědět pouze dvěma brankami. Do poločasu si tak nesli naši hráči slušný pětibrankový náskok. V průběhu druhé půle si naši dorostenci vybrali pár slabších chvil v podobě technických chyb či neproměněných střel. Snížení na méně než čtyři branky však hráči nedovolili a další sérií branek odskočili soupeři, díky čemuž slaví výhru 34:26.

 

TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno 32:25 (17:10)

8. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 14. 11. 2021 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Říha 7, Dlouhý 6/2, Tůma F. 6, Havlíček 5, 

Tůma J. 2, Koníček 2, Horáček 1, Chvátal 1, Svoboda 1, Honc 1, Hošek, Danihel.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Po reprezentační pauze jsme vstoupili do odvetné fáze základní částí ligy. Vstup do zápasu jsme neměli špatný. Slušně zafungovala obrana ve spolupráci s gólmanem a v útoku se nám povedlo se celkem rychle prosazovat, výsledkem čehož bylo vedení 6:1. Nastavenou kvalitu a hlavně tempo jsme však nebyli schopni držet celý poločas. Nejkvalitnější výkon zápasu jsme podali v první polovině druhého poločasu, což vedlo k našemu až 15-brankovému náskoku. Výraznější vedení nás mírně uspokojilo, což soupeř využil a postupně začal stahovat náš náskok. Potěšilo mě, že si v zápase mohli užít další hráči našich starších žáků svou premiéru v extralize mladšího dorostu, a vyzkoušeli, co znamená nastoupit za starší kategorii. Každopádně zápas nám ukázal, že máme na čem pracovat…"

 

TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno 34:26 (18:13)

8. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 14. 11. 2021 |

 

Sestava: Dufka, Doležel – Strýček 8, Popela 7/2, Hájek 4, Flajsar 4, Štěpán 3,

Novotný 3, Vladař 1, Jochman 1, Musil 1, Mikšík 1/1, Duroň, Krejz, Tůma F., Svoboda. 

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „V prvním utkání odvetné části nás čekal celek Brna. Po špatných výsledcích z posledních zápasů jsme chtěli výrazně zlepšit náš výkon ve všech atributech hry. Úvod zápasu byl ještě vyrovnaný, ale za stavu 8:6 jsme zaznamenali 7 branek v řadě a lze říci, že to byla klíčová pasáž utkání. Poté se soupeř dostal zpátky do tempa a zkorigoval na čtyřbrankový rozdíl. Na konci zápasu jsme ale dokázali znovu vedení navýšit a vyhrát 34:26. V zápase jsme měli dobré pasáže, ale zároveň jsme několikrát vypadli z tempa a kvality hry, kterou bychom chtěli předvádět a na tom musíme pracovat."

 

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

 

V sobotu sehrál svůj další zápas také náš tým mužů B, který si připsal další výhru! V 8. kole slaví důležité vítězství proti týmu Českých Budějovic a v tabulce zůstává nadále stoprocentní.

Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše týmy!

#1klub1srdce

Partneři