Desáté kolo Extraligy

V sobotu 13. listopadu 2021 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 10. kola mužské Extraligy.


610.jpg

Po úspěšném úterý a postupu do čtvrtfinále Českého poháru čeká náš tým další zápas, po reprezenatční přestávce se vracíme do extraligového kolotoče! V sobotu 13. listopadu sehrajeme venkovní utkání, tentokrát na palubovce Maloměřic. Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM, odkaz najdete níže, držte nám palce v dalším extraligovém utkání!

 

Komentář hlavního trenéra našeho mužstva Petera Kostky před sobotním zápasem: „Pokud byl ligový duel na půdě Hranic jedním z nejtěžších v sezóně, o zápase v Maloměřicích toto konstatování platí dvojnásob. Majlont už dávno není týmem, který zadarmo rozdává body. Disponuje obrovskou zkušeností, reprezentovanou hráči jako Dostalík, Hastík, Havlát či Mazač, kterou vhodně doplňují hráči v nejlepším házenkářském věku, jako jsou Hlípala, Koubek nebo Kučera. Navíc je naprosto zřejmé, že Majlont se může opřít o silnou kabinu, čehož důkazem je neustálá bojovnost celého týmu. Zápas co zápas, bez ohledu na gólový průběh utkání. Naším úkolem bude stoprocentně se připravit. Je dobré, že jsme po delším zápasovém výpadku odehráli náročný domácí pohárový duel s Jičínem. Vrátil nás na zem a zvedl varovný prst. A především nám jasně ukázal, že cesta úspěchu v případě mladých sportovních týmů, jako jsme my, vede přes totální herní disciplínu, brutální fyzické nasazení, potlačení vlastního „JÁ“ ve prospěch „MY“ a důsledného plnění všech taktických úkolů. Zní to jednoduše, až pateticky. Ale hlavně, tohle je náš zákon, díky kterému jsme získali každý jeden bod v aktuální sezóně a který vždy rozhodne, zda budeme úspěšní nebo ne.“

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Momentka z extraligového utkání proti Maloměřicím, sezóna 2020/2021.

(foto: Martin Duroň)

 

Náš A-tým se sice představí venku, o domácí program však nebudeme ochuzeni! Přijďte podpořit v domácím prostředí naše mladší a starší dorostence, kteří v neděli vyzvou ve svých utkáních dorostence SKKP Handball Brno! Naše družstvo mužů B pak také čeká venkovní utkání, a to proti TJ Loko České Budějovice!

Těšíme se na Vás!

Pozvánky
12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
12.08.2022 18:30
Budai Farkasok - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 16:00
SG Handball Westwien - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 18:30
TJ Sokol Nové Veselí - Budai Farkasok (Memorial)
Muži
14.08.2022 11:00
Budai Farkasok - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
14.08.2022 13:30
TJ Sokol Nové Veselí - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
Partneři