Osmifinále Českého poháru

V úterý 9. listopadu 2021 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 4. kola Českého poháru mužů.


607.jpg

Reprezentační přestávka je v plném proudu, to ovšem neznamená, že by naši hráči polevili v přípravě na další utkání! To se rychle blíží a bude to v domácím prostředí! V úterý 9. listopadu 2021 nastoupí naše mužstvo k osmifinálového zápasu Českého poháru! Soupeřem nám v této fázi bude extraligový celek HBC Ronal Jičín. Přijďte naše hráče podpořit v těžkém utkání a pomozte jim bojovat o postup do čtvrtfinále!

Zápas můžete rovněž sledovat také online na TVCOM, odkaz bude doplněn níže.

 

Komentář hlavního trenéra našeho mužstva Petera Kostky před úterním zápasem: „Zápas s Jičínem přichází v době, o které jsme si mysleli a hlavně doufali, že se už nevrátí. Nejistota, spojená s pandemickým obdobím, je zpět. A vy jako trenér nevíte, který zápas bude přeložen, kteří hráči vám na dva týdny vypadnou pro pozitivní test a kterého soupeře postihne karanténa... Rozhodně si nechci stěžovat. Zápas s Jičínem chceme určitě vyhrát a postoupit do čtvrtfinále Českého poháru. Paradox doby, který jsem zmínil výše, způsobil, že po třech týdnech bez soutěžního duelu, nás čeká peklo v podobě několikrát se opakujících zápasů ve středu a o víkendu. Potřebujeme zůstat zdraví, rozumně skloubit obsah tréninků s regenerací, rozložit zátěž i zodpovědnost za výsledky na větší skupinu hráčů a především se správně mentálně nastavit."

 

 

Momentka ze zápasu 3. kola Českého poháru proti týmu Velkého Meziříčí (foto: Josef Kašpar).

 

 

Závěrem upozorňujeme všechny příznivce a návštěvníky, že vstup do sportovní haly je možný za dodržení současných pravidel a opatření MZ ČR, tedy:
 
  • osoba absolvovala nejdéle před 3 dny PCR test s negativním výsledkem,
  • osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami antigenní test s negativním výsledkem,
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a neuplynulo více než 180 dní od potvrzení onemocnění,
  • osoba byla očkována a doloží certifikát o dokončeném očkování, u kterého uběhlo od aplikace druhé dávky nejméně 14 dní.
Zároveň všechny diváky prosíme, aby měli zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem splňující všechny aktuální podmínky!
 
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v naší ZDT Aréně!
Partneři