Liga Vysočiny starších žáků: 7.kolo

V sobotu 30. října 2021 sehráli naši starší žáci turnaj v Havlíčkově Brodě v rámci Ligy Vysočiny.

V sobotu 30. října 2021 se kromě našich dorostenců představili na hřišti také naši starší žáci. V rámci 7. kola Ligy Vysočiny starších žáků absolvovali turnaj v Havlíčkově Brodě. Turnaje se zúčastnila družstva TJ Sokol Nové Veselí červení, Jiskra Havlíčkův Brod, TJ Sokol Velké Meziříčí a TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. Ze tří zápasů vezou naši hráči dvě vítězství a jednu prohru. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí červení – TJ Sokol Velké Meziříčí     10 : 12    (5:6)

V prvním zápase jsme propadli v útočné fázi, kdy jsme neproměnili spoustu brankových příležitostí. Rovněž jsme se dopustili 14 ztrát míče.

Branky červení: Danihel O. 3, Hošek J. a Sobotka V. po 2, Paul D., Sobotka A. a Sobotka T. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou     17 : 13    (10:6)

V tomto zápase jsme nehráli dobře v obraně. Zlepšili jsme se v útočné fázi a zaslouženě jsme zvítězili

Branky červení: Novotný M. 6, Hošek J., Bartůněk D. a Sobotka A. po 2, Danihel O., Dlouhý D., Chalupa J., Sobotka T., Vaněk M. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí červení – Jiskra Havlíčkův Brod    18 : 10    (6:2)

V prvním poločase jsme soupeře zaskočili výbornou obranou, kdy jsme za patnáct minut dostali pouze dvě branky. V tomto výkonu jsme pokračovali do poloviny druhého poločasu. V závěru jsme se prosadili rychlými útoky.

Branky červení: Danihel O. 4, Bartůněk D. a Novotný M. po 3, Dlouhý D. a Janáček V. po 2, Hošek J., Chalupa J., Sobotka T. a Sobotka V. po 1.

Výsledky dalších zápasů:

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou       18 : 12  (8:3)

Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Velké Meziříčí                        16 : 18  (9:7)

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou – Jiskra Havlíčkův Brod         18 : 16  (9:4)

Gratulujeme našim hráčům k dalším pěkným výsledkům!