Sedmé kolo dorosteneckých soutěží

V sobotu 30. října odehrály naše dorostenecké týmy sedmé kolo svých soutěží.


604.jpg
Naše dorostenecké týmy se v sobotu 30. října představily v rámci 7. kola jejich soutěží na půdě Sokolu Úvaly. Mladší dorostenci vstoupili do utkání v neuvěřitelném střeleckém tempu, když dovolili domácím skórovat v prvním poločase pouhé dvě branky. V nastoleném tempu pokračovali i ve druhé půli. Na listinu střelců se zapsalo všech 11 hráčů, včetně dvougólového brankáře Adama Tůmy. 
Na výkon mladších dorostenců bohužel nedokázali navázat jejich starší spoluhráči. Zápas starších dorostenců byl vyrovnaný, domácí v průběhu utkání několikrát odskočili, naši hráči však dokázali reagovat a skóre stáhnout. Stejný scénář však přišel i pár minut před koncem zápasu. Ještě půl minuty před koncem sahali hráči po vyrovnání, místo toho bohužel přišel sedmimetrový hod pro domácí, který potvrdil domácí výhru. Z Úval se tak naše týmy vrací s bilancí jedné výhry a jedné prohry. 
Sedmé kolo bylo zároveň posledním kolem podzimní části dorosteneckých soutěží. Hráče teď čeká reprezentační přestávka, kterou samozřejmě vyplní společné tréninky. Několik zástupců z řad našich týmů rovněž obdrželo nominace do reprezentačních výběrů, o čemž si budete moci přečíst v následujícím týdnu v našich článcích. 
Dorostenci se vrátí do akce znovu v neděli 14. listopadu a to v domácím prostředí naší ZDT Arény proti týmům SKKP Handball Brno!
 
 
 

TJ Sokol Úvaly – TJ Sokol Nové Veselí  7:42 (2:19)

7. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 30. 10. 2021 |

 

Sestava: Tůma A. 2 – Koníček 8, Dlouhý 6, Tůma F. 5, Říha 5,

Horáček 4, Chvátal 4, Tůma J. 2/1, Svoboda 2, Havlíček 2, Honc 2.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Musím hned na začátku podotknout, že výsledek určitě nereflektuje reálný rozdíl mezi oběma týmy. Do zápasu jsme vstoupili s velkým nasazením a energií. V obraně jsme byli koncentrovaní, díky čemuž jsme dávali hodně jednoduchých branek z přechodů a dostali jsme se do psychické pohody. Druhý poločas jsme se dobře vypořádali s hrou 7 na 6. V defenzívě jsme donutili soupeře k technickým chybám, nebo k nepřipraveným střelám. Naše sebevědomí ještě zvedaly góly do prázdné brány. Byl to zápas, kdy se nám povedlo „všechno“ a soupeři „nic“. Určitě jsem ale nečekal, že už v první půlce dokážeme Úvaly mentálně „zlomit“. Teď nás čeká reprezentační týden s volným víkendem, kdy bude prostor na vyčistění hlavy, doléčení malých zranění. Doufám, že pak se vrátíme s velkou chutí do házené, což budeme potřebovat na náročnou odvetnou část ligy.“

 

TJ Sokol Úvaly – TJ Sokol Nové Veselí  31:29 (15:14)

7. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 30. 10. 2021 |

 

Sestava: Doležel, Dufka – Strýček 7, Popela 5, Tomášek 3, Duroň 3, 

Štěpán 3, Flajsar 3, Hájek 3, Brabec 1/1, Novotný 1, Krejz, Musil, Ogoun, Vladař, Jochman.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: Zápas v Úvalech bohužel navázal na předchozí prohrané zápasy. Chyby se neustále opakují. Dostáváme hrozně laciné branky, díky nedůrazu, malé statečnosti v osobních soubojích a celkové nejistotě v defenzivních částech. V útoku si vcelku dokážeme připravovat dobré střelecké příležitosti, bohužel úspěšnost střelby nás také sráží. Doufám, že v dalších zápasech adekvátně zareagujeme a půjdeme hladově po vítězství."

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

 Kromě dorostenců sehrál svůj zápas také náš tým mužů B, který si připsal další výhru! V 7. kole vítězí na půdě pražského týmu Lokomotiva Vršovice a v tabulce zůstává jako jediný tým nadále stoprocentní! Gratulujeme!

#1klub1srdce

 

Pozvánky
26.01.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - Lovci Lovosice (SF Český pohár)
Muži
02.02.2022 19:00
TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
Muži
Partneři