Šesté kolo dorosteneckých soutěží

V sobotu 23. října odehrály naše dorostenecké týmy šesté kolo svých soutěží.


600.jpg
Naše dorostenecké týmy se v sobotu 23. října představily v rámci 6. kola jejich soutěží v domácí ZDT Aréně. Mladší dorostenci vstoupili do utkání výborně a od začátku si budovali náskok, který drželi až do samotného konce, kdy vyhráli rozdílem 12 branek. Starší dorostenci bohužel nedokázali na výhru mladších spoluhráčů navázat. Řada neproměněných šancí vedla už v poločase ke značné ztrátě. Přesto naši hráči bojovali až do samotného konce, kdy sahali po srovnání skóre. Závěr utkání si nakonec bohužel soupeř pohlídal. 

 

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Dukla Praha A 34:22 (18:12)

6. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 17. 10. 2021 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Tůma F. 7, Erbes 7, Svoboda 5, Koníček 4,

Horáček 4, Honc 2, Havlíček 2, Tůma J. 1/1, Chvátal 1, Dlouhý 1, Karban, Říha.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Po náročném zápasu v Lovosicích nás čekal další zdatný soupeř z Prahy. Pro nás bylo klíčové zlepšit náš herní projev a nenechat Duklu se rozběhnout. Vstup do zápasu nebyl z naší strany úplně vydařený, hlavně spolupráce obrany s gólmanem nám nedávala jistotu. Chyby jsme ale postupně odstranili, díky čemuž jsme si vypracovali do konce poločasu šestigólové vedení. Druhou třicetiminutovku jsme začali trošku ustrašeně. Ztratili jsme tempo jak v přechodu, tak v postupném útoku. Naštěstí kluci opět zabrali a závěr zápasu už byl čistě v naší režií. Nejvíc mě potěšilo, že oproti poslednímu vystoupení v Lovosicích jsme byli tentokrát mnohem důraznější v osobních soubojích, jak vepředu, tak vzadu. Teď bude důležité nepolevit, ale tvrdě pracovat, ať poslední zápas 1. kola základní částí v Úvalech zvládneme úspěšně.“

 

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Dukla Praha 27:30 (13:18)

6. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 23. 10. 2021 |

 

Sestava: Doležel, Dufka – Strýček 5, Tomášek 5, Duroň 3, Štěpán 3, Flajsar 3,

Novotný 2, Popela 1/1, Brabec 1/1, Hájek 1, Krejz 1, Musil 1, Ogoun 1, Vladař, Jochman.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: Do 6. kola proti pražské Dukle jsme nevstupovali v roli favorita, přesto jsme chtěli soupeře zaskočit a o body zabojovat. Úvod zápasu byl vyrovnaný, bohužel v druhé půlce první poloviny jsme začali ztrácet. Obdrželi jsme několik laciných branek a sami jsme neproměnili množství vyložených příležitostí, což se táhlo celým utkáním. Proto jsme prohrávali o poločase výraznějším rozdílem. Zápas jsme nevzdali a pořád jsme se snažili soupeře dotahovat, což se nám několikrát povedlo, jenže bohužel hlavně koncovka nás ve vypjatých chvílích nepodržela. Proto si soupeř vedení pohlídal a utkání dovedl do vítězného konce. Náš výkon nebyl vůbec špatný a jsem přesvědčený, že pokud v nastaveném trendu budeme pokračovat, tak se výsledky dostaví."

 

Momentka ze sobotního utkání mladších dorostenců proti týmu Dukly Praha (foto: Martin Duroň).

Celou fotogalerii z utkání najdete na našem Facebooku.

 

Kompletní výsledky sobotních zápasů našich týmů přehledně:

 Kromě dorostenců sehrál svůj domácí zápas také náš tým mužů B, který si připsal další výhru. V 6. kole slaví výhru proti B-týmu Strakonic a v tabulce zůstává nadále stoprocentní.

Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše týmy!

#1klub1srdce

 

Partneři