Starší dorost - HÁZENÁ VELKÁ BYSTŘICE – TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 29:35 (15:19)

Po vítězství ve velké Bystřici, jsme velmi blízko účasti na Č-SR poháru....


60.jpg

Hodnocení: Zápas ve Velké Bystřici byl pro nás specifický. Poprvé v sezóně jsme cestovali den před zápasem, protože jsme hráli v neděli, brzo ráno v 9:00, a chtěli jsme tak zabezpečit pro naše hráče dobré podmínky pro přípravu k utkání. Musím ještě poděkovat Velké Bystřici, že nám vyšli vstříc a zabezpečili nám ubytování a stravu v areálu haly.

Bylo nám jasné, že když chceme dál rozmýšlet nad 2. místem v dorostenecké lize, tak nic jiného než vítězství, nepřipadá do úvahy. V útoku jsme podali slušný výkon, ale v obraně jsme odehráli asi nejslabší výkon na jaře. Udělali jsme až příliš mnoho individuálních chyb a chyběla nám vetší jistota v kontaktech. Důležité je pro nás, že zápas jsme zvládli vítězně. Ale je potřeba se ze zápasu ponaučit.

Jsem jsi jistý, že motivace na poslední zápas sezóny máme více než dost. Vítězství nám zabezpečí účast na Č–SR poháru. Na druhé straně máme co vracet Šťáhlavům. Na podzim jsme prohráli u nich o 6 branek, a i proto očekávám extra nasazení našich kluků. Věřím, že tribuny ZDT Arény zaplní naši věrní fanoušci, rodiče, trenéři a budou nás hnát dopředu.

Výsledky
10.05.2020
Starší dorost
:
10.05.2020
Mladší dorost
:
26.04.2020
Starší dorost
:
26.04.2020
Mladší dorost
:
Partneři