Osmé kolo Extraligy

V sobotu 23. října 2021 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 8. kola mužské Extraligy.


599.jpg

Po úspěšné středě a postupu do osmifinále Českého poháru čeká náš tým další zápas v rychlém sledu! V sobotu 23. října sehrajeme venkovní utkání, tentokrát na palubovce Hranic. Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM, odkaz najdete níže, držte nám palce v dalším extraligovém utkání!

 

Komentář hlavního trenéra našeho mužstva Petera Kostky před sobotním zápasem: „Středečním pohárovým zápasem ve Velkém Meziříčí jsme vstoupili do prvního vrcholu sezóny, během kterého nás čeká několik důležitých zápasů. Navíc je odehrajeme systémem "středa - sobota" v rychlém sledu za sebou. Teď se ukáže nejen úroveň naší kondiční připravenosti, ale především vnitřní síla týmu a jeho schopnost udržet koncentraci i správné mentální nastavení na splnění náročných cílů, které před námi během příštích čtyř týdnů stojí.

Velké Meziříčí jsme zvládli s velkou pohodou a hlavně se optimálně naladili na sobotní zápas v Hranicích. Vzhledem k aktuálnímu postavení obou týmů je zřejmé, kdo bude favoritem tohoto duelu. No my velmi dobře víme, že papírové předpoklady se obzvlášť v Hranicích nejednou nenaplňují. Náš soupeř extrémně těží z výhody domácího prostředí. Do Hranic však necestujeme poprvé. Víme, že se musíme připravit na brzký začátek zápasu, studenou halu a specifický herní styl domácího týmu, který nám až tak nesedí. Co bude pro úspěch rozhodující? V obranné fázi se připravit na nesmírně autentický útočný systém domácích, s udržením agresivity a koncentrace delší časový úsek. Potřebujeme hodně přerušení a ještě více příležitostí dostat se do rychlého útoku. Méně je více a pro tento zápas to platí dvojnásob. Čeká nás náročná a extrémně bojovná šichta. Chceme vyhrát a uděláme pro náš úspěch maximum. Držte nám palce!"

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Momentka z extraligového utkání proti Hranicím, sezóna 2020/2021.

(foto: Martin Duroň)

 

Náš A-tým se sice představí venku, o domácí program však nebudeme ochuzeni! Přijďte podpořit v domácím prostředí naše mladší a starší dorostence, kteří vyzvou v atraktivních utkáních dorostence pražské Dukly! Program zakončí večerní zápas našeho družstva mužů B proti B-týmu Strakonic.

Zveme vás všechny na další víkendovou házenkářskou nálož v naší ZDT Aréně!
 
Budeme se na vás a skvělou atmosféru opět těšit!
Partneři