Liga Vysočiny starších žáků

V neděli 17. října 2021 sehráli naši starší žáci turnaj v Kuřimi v rámci Ligy Vysočiny.

V neděli 17. 10. 2021 zajíždělo družstvo našich starších žáků v oslabené sestavě na 3. kolo Ligy Vysočiny starších žáků do Kuřimi. Turnaje se zúčastnila družstva TJ Sokol Nové Veselí modří, Jiskra Havlíčkův Brod, TJ Sokol Velké Meziříčí a SK Kuřim. Naši hráči bojovali, nakonec si však bohužel tentokrát výhru nepřivezli. V článku opět najdete krátké shrnutí a statistiky od trenérů našich starších žáků.

TJ Sokol Nové Veselí modří – Jiskra Havlíčkův Brod        12 : 15   (5:7)

V prvním zápase jsme se dopouštěli mnoha ztrát míče technickými chybami a tak jsme se připravili o lepší výsledek.

Branky modří:   Dlouhý D. 4, Sobotka V. 3, Vaněk M. 2, Hošek J., Janáček V. a Sobotka T. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí modří – TJ Sokol Velké Meziříčí      10 : 14   (5:6)

V prvním poločase podali hráči velmi dobrý výkon v obraně, kdy jsme soupeře nepouštěli do vyložených příležitostí. Na začátku druhého poločasu jsme dovolili soupeři odskočit na rozdíl 6 branek a o výsledku bylo rozhodnuto.

Branky modří: Sobotka V. 3, Dlouhý D. a Janáček V. po 2, Lopour P., Sobotka A. a Sobotka T. po 1.

TJ Sokol Nové Veselí modří – SK Kuřim      14 : 15   (10:6)

V tomto zápase podali hráči nejlepší výkon. Proti urostlým hráčům Kuřimi jsme se v prvním poločase prosazovali kombinační hrou. Ve druhém poločase a hlavně v závěru utkání se domácí hráči prosadili silovou házenou.

Branky modří: Hošek J. a Janáček V. po 3, Dlouhý D., Sobotka T. a Sobotka V. po 2, Lopour P. a Vaněk K. po 1.

Výsledky dalších týmů:

TJ Sokol Velké Meziříčí – SK Kuřim                           19 : 19        (10:12)

Jiskra Havlíčkův Brod – TJ Sokol Velké Meziříčí        11 : 21         (5:11)

SK Kuřim – Jiskra Havlíčkův Brod                              14 : 18         (9:12)

I tak děkujeme našim hráčům za bojovnost a pěkné výsledky!