Páté kolo dorosteneckých soutěží

V neděli 17. října odehrály naše dorostenecké týmy páté kolo svých soutěží.


595.jpg
Naše dorostenecké týmy se v neděli 17. října představily v rámci 5. kola jejich soutěží na půdě Lovosic. Ani jednomu z týmů se bohužel utkání nevydařila podle představ. Domácí odskočili v obou případech do vedení, které už naši hráči marně stahovali. Tentokrát tak dva body zůstavají v obou kategoriích na domácí půdě. 

 

Lovci Lovosice A – TJ Sokol Nové Veselí 30:22 (18:12)

5. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 17. 10. 2021 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Erbes 7, Honc 4, Horáček 3, Tůma F. 3,

Tůma J. 2, Říha 1, Dlouhý 1, Karban 1, Havlíček, Svoboda, Koníček, Chvátal.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Musím blahopřát soupeři k vítězství. Zápas měli až na pár výjimek pod kontrolou. I když samotný vstup do zápasu jsme neměli špatný (2:4), další průběh už měli v rukou lovosičtí, kteří se od 6. minuty dostali do vedení, a šli tvrdě za vítězstvím. Druhý poločas jsme se dokázali přiblížit soupeři na 2 branky, ale ve zlomových chvílích jsme udělali technickou chybu, nebo neproměnili šanci. Bohužel nebyli jsme schopní dostat se na úroveň agresivity našeho soupeře. Hráči Lovosic byli mnohem důraznější v osobních soubojích jak v obraně, tak v útoku. Věděli jsme, že tento zápas musíme odehrát na hranici naších možností, ale na palubovce jsme to nedokázali zrealizovat. V sobotu na domácí palubovce budeme mít šanci napravit svou reputaci proti velmi silné Dukle, kde očekávám diametrálně jiný přístup, nasazení, vůli po vítězství a hlavně kolektivní, týmový duch.“

 

Lovci Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí 34:30 (17:16)

5. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 17. 10. 2021 |

 

Sestava: Doležel, Dufka – Popela 7/4, Strýček 5, Tomášek 4, Hájek 4, 

Štěpán 3, Krejz 3, Flajsar 2, Duroň 1, Jochman 1, Krejčí, Vladař, Ogoun, Novotný, Musil.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: Dalším těžkým protivníkem nám byl soupeř z Lovosic. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a to se bezezbytku naplnilo. Utkání bylo od úvodu vyrovnané. V průběhu prvního poločasu jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Bohužel hlavně díky nefunkční obranné činnosti jsme pustili soupeře do poločasového jednobrankového vedení. Druhý poločas probíhal dále v podobných kolejích. Nám moc nefungovala obrana a zároveň jsme neproměnili spousty vyložených příležitostí. Bohužel se nám nepodařilo překlopit skóre na naší stranu a ze zápasu si neodvážíme žádné body. Do dalších bojů se musíme zlepšit, abychom podobné zápasy začali vítězně zvládat."

 

Kompletní výsledky víkendových zápasů našich týmů přehledně:

 Kromě dorostenců sehrál svůj zápas také náš tým mužů B, který si připsal další výhru. V 5. kole slaví vysokou výhru na půdě Sezimova Ústí a v tabulce zůstává nadále stoprocentní.

 

V dalším extraligovém kole se naše mužstvo znovu představí na půdě soupeře - v sobotu zavítáme do Hranic!

O domácí program ovšem nepřijdete, dorostenci a B-tým se představí v domácí ZDT Aréně!

Budeme se na vás těšit v naší ZDT Aréně znovu těšit!

#1klub1srdce

Partneři