Sedmé kolo Extraligy

Ve středu 13. října 2021 sehraje naše mužstvo předehrávku zápasu v rámci 7. kola mužské Extraligy.


592.jpg

Po úspěšné sobotě v domácím prostředí čeká náš tým další zápas v rychlém sledu! Ve středu 13. října sehrajeme venkovní utkání, tentokrát na horké půdě Karviné. Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM, odkaz najdete níže, držte nám palce v dalším těžkém utkání!

 

Komentář hlavního trenéra našeho mužstva Petera Kostky před středečním zápasem: „Ani jsme si nestihli pořádně užít radost z posledního domácího zápasu a už přichází další výzva. A tentokrát z kategorie nejtěžších v podobě dosud neporaženého lídra z Karviné. Karty jsou rozdány jasně. Karviná je jasný favorit. No to neznamená, že náš tým pojede do slezské metropole s roztřesenými koleny a se strachem v očích. Poslední zápasy jasně ukázaly, že se nám podařilo dosáhnout viditelný progres nejen po taktické stránce, ale především v mentální odolnosti týmu. Hlavním poznávacím znamením Karviné je kombinace obrovského sebevědomí, individuální kvality více rozdílových hráčů a extrémního nasazení v osobních soubojích. Pro úspěch potřebujeme výkon na hranici aktuálních možností. Eliminovat silné stránky soupeře neustálým zdvojováním a maximální agresivitou. Nebát se hrát rychle a dostat se do takového tempa, které nám vyhovuje a je pro nás vlastní. Chceme v baště české házené ukázat nejen kvalitu, ale zejména svým výkonem potvrdit, že dosavadní výsledky nebyly náhodné."

 

Pravé křídlo Robert Halíček přidává: „Se Zubřím to byl extrémně těžký zápas. Bylo důležité, že v momentě, kdy jsme prohrávali o dvě branky, tak jsme to nezabalili. Určitě nám pomohli získané zkušenosti, loni jsme takové zápasy pokaždé prohráli. Hned ve středu jedeme na zápas do Karviné, která je určitě favoritem. Nemáme co ztratit, k zápasu pojedeme s chladnou hlavou, a zkusíme překvapit."

 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce 

Momentka z extraligového utkání proti Karviné, sezóna 2020/2021.

(foto: Martin Duroň)

Partneři