Šesté kolo Extraligy

V sobotu 9. října 2021 sehraje naše mužstvo zápas v rámci 6. kola mužské Extraligy.


589.jpg

V sobotu 9. října se naše mužstvo znovu představí na domácí půdě naší ZDT Arény! V atraktivním utkání 6. extraligového kola proti týmu HC ROBE Zubří budeme hájit domácí neporazitelnost.

Přijďte naše hráče podpořit v dalším těžkém utkání! Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM a odkaz najdete níže.

 

 Co říká před sobotním zápasem hlavní trenér našeho mužstva Peter Kostka?

„Pokud by nám někdo před vstupem do sezóny řekl, že po pěti ligových kolech bude u našeho družstva svítit 8 bodů, určitě bychom to brali všema deseti. A to ještě ta nešťastná Dukla... Ze současného stavu se upřímně těšíme, ale ještě více si uvědomujeme, že sezóna je nesmírně dlouhá a náročná. Skutečné prověrky našeho charakteru a připravenosti teprve přijdou a my potřebujeme být nejen kvalitně připraveni, ale především nelétat po několika vítězstvích v oblacích.

Jednou ze zmíněných náročných prověrek je náš nejbližší domácí zápas proti Zubří. Černý kůň soutěže, jehož výborné výsledky nejsou žádnou náhodou. Kádr Zubří se vyznačuje obdivuhodnou vyvážeností talentu a zkušeností. Generace mladíků jako Havran, Mazurek či Mořkovský výrazně dominovala nejen v mládežnických kategoriích, ale už v minulé sezoně zanechala viditelnou stopu na úspěšných výsledcích valašského týmu v Extralize i na mezinárodní scéně. Doplnění o zkušené borce Malinu, Jurku a herního lídra Miku vytvořilo ze Zubří tým, který bude v aktuální sezóně bezpochyby sahat na ty nejvyšší příčky, což dosavadní výsledky dokazují. My můžeme překvapit a určitě se o to s pomocí našich pekelně dobrých fanoušků pokusíme. Více nám vyhovují zápasy, ve kterých nejsme favoritem. Známe silné stránky soupeře, kterému po posledních vítězných zápasech logicky narostlo sebevědomí. Totéž však platí i o nás, takže se můžeme těšit na nádhernou dynamickou házenou."

Naše pravá spojka Roman Dodica přidává„Vstup do sezony nám vyšel, za což jsme samozřejmě moc rádi. Celý tým jsme se poctivě připravovali a celou přípravu makali, abychom bojovali o tyhle úspěchy. Ale pořád je to pouze začátek sezóny, stále je před námi hodně těžkých zápasů. Věřím, že pokud budeme dál poctivě pracovat a soustředit se na každý jednotlivý zápas, můžeme být úspěšní. Máme velmi mladý tým, který se chce každý den zlepšovat a pracovat na sobě. V dalším kole nás čeká domácí zápas proti Zubří. Úroveň Extraligy se každým rokem zvyšuje a žádný zápas není snadný. Zubří má velmi kvalitní tým, který se každým rokem zlepšuje a ukazuje vysoký standart. Každopádně se na zápas těšíme. Pokud budeme hrát naši hru, můžeme uspět. Věřím, že nám v tom přijdou pomoci i naši skvělí fanoušci. V posledním zápase proti Brnu vytvořila zaplněná ZDT Aréna fantastickou atmosféru. Vidět, slyšet, cítit podporu fanoušků je nepopsatelný pocit. To oni jsou doslova tím osmým hráčem, který nám pomáhá v těžkých okamžicích zápasu. Takže věřím, že nás přijdou znovu podpořit, protože jen společně můžeme uspět!"

Momentka z loňského domácího extraligového utkání proti Zubří (foto: Martin Duroň).

 

Během domácích zápasů i nadále probíhá prodej permanentních vstupenek,

veškeré informace najdete podrobně v článku na našem webu, zde: http://hazena.noveveseli.cz/novinky/563-permanentky-na-sezonu-2021-22/

Těšit se můžete rovněž na fanshop s klubovými předměty či oblečením. 

 

Zápas našeho mužstva však nebude jediným zápasem našeho sobotního programu! Znovu nás totiž čeká sobota nabitá házenou a my budeme moc rádi, když přijdete podpořit i naše dorostence a tým mužů B
Rozpis časů utkání najdete na fotografii:
 

Moc se těšíme na všechny naše fanoušky a příznivce, přijďte naše týmy podpořit! 

#1klub1srdce
Partneři