Druhé kolo dorosteneckých soutěží

V sobotu 25. září odehrály naše dorostenecké týmy druhé kolo svých soutěží.


584.jpg

Úspěšnou premiéru v domácím prostředí za sebou mají oba naše dorostenecké týmy! Mladší i starší dorostenci se v sobotu 25. září představili v rámci 2. kola svých dorosteneckých soutěží proti týmům C.S. Cargo HBC Jičín a oba naše týmy si připsaly dva body!

 

TJ Sokol Nové Veselí – C.S. Cargo HBC Jičín 24:22 (14:9)

2. KOLO LIGY MLADŠÍHO DOROSTU | 25. 9. 2021 |

 

Sestava: Tůma A., Jurek – Horáček 6, Erbes 5/1, Tůma F. 4/1, Karbabn 3,

Dlouhý 2, Říha 1, Havlíček 1, Tůma J. 1, Svoboda 1, Koníček, Chvátal, Honc.

 

Hodnocení hlavního trenéra Róberta Barty: „Jak s výsledkem, tak s předvedenou hrou nemůžeme být spokojení. To, co nás zdobilo minulý týden (kolektivní výkon, nasazení, pozitivní emoce) se tentokrát z naší hry vytratilo. První poločas jsme nebyli dostatečně trpěliví v útočné fázi hry a často jsme zakončovali z „pološancí“, což znamenalo slabou úspěšnost střelby. I přesto jsme šli do šatny s 5 brankovým rozdílem v náš prospěch. Obraz hry se nezměnil ani v druhé půli. K nedůraznému výkonu v útoku se přidala ještě nervozita a větší množství technických chyb, díky čemuž jsme si nemohli vypracovat výraznější náskok a drželi jsme tak soupeře stále ve hře. Před zápasem v Plzni jsme dostali varovný signál, budeme potřebovat diametrálně lepší výkon na každém postu, a hlavně ukázat naši tvář. Máme týden na to dát hlavy do pořádku."

 

TJ Sokol Nové Veselí – C.S. Cargo HBC Jičín 32:26 (14:12)

2. KOLO LIGY STARŠÍHO DOROSTU | 25. 9. 2021 |

 

Sestava: Doležel, Dufka – Strýček 9, Hájek 5, Flajsar 4, Duroň 3, Brabec 3,

Popela 2, Novotný 2, Krejčí 1/1, Vladař 1, Musil 1, Štěpán 1, Ogoun, Tůma F.

 

Hodnocení hlavního trenéra Jana Bělocha: „V druhém kole jsme přivítali celek Jičína. Před zápasem jsme se hodně soustředili na dobrý a koncentrovaný vstup do zápasu, což se nám úplně nepodařilo naplnit. Díky nevynuceným technickým chybám, nekvalitní střelbě a nedorazům v obranné činnosti jsme prohrávali až o čtyři branky. V průběhu poločasu jsme ale převzali tempo hry a odskočili do poločasového dvoubrankového vedení. I na začátku druhé půle jsme pokračovali v dobrém tempu a díky dobré spolupráci spojek s pivoty jsme se dostali až do pětibrankového náskoku. Bohužel pak přišla další pasáž, kdy jsme trochu vypadli z role ze stejných důvodů jako v úvodu zápasu. Naštěstí v momentě, kdy nás dobře hrající soupeř dotáhl, tak jsme dokázali znovu odskočit a tentokrát už definitivně a v posledních deseti minutách jsme dominovali, a díky spolupráci spojek s pivoty jsme dotáhli zápas do vítězného konce. V příštím kole nás čeká silný tým Plzně, kde musíme odstranit naše nedostatky z tohoto zápasu, abychom mohli být úspěšní."

 

Momentka ze sobotního utkání starších dorostenců proti týmu Jičína (foto: Martin Duroň).

Celou fotogalerii z utkání najdete na našem Facebooku.

 

Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli podpořit naše mládežnické i mužské týmy! Atmosféra v ZDT Aréně byla skvělá a všechna 4 družstva si přispala vítězství!

Kompletní výsledky přehledně:

Další den nabitý házenou nás v domácím prostředí čeká v sobotu 9. října. Budeme se na vás opět těšit!

#1klub1srdce

 

Partneři