Sobota nabitá házenou

V sobotu 25. září se představí naše dorostenecké i mužské týmy v domácím prostředí!


581.jpg
Tuto sobotu 25. září 2021 je před námi první "Sobota plná házené"! To znamená jediné, pouťový víkend bude v Novém Veselí nabitý házenou! V naší ZDT Aréně se představí naše týmy mladších i starších dorostenců, následované extraligovým utkáním našeho mužstva, zakončené utkáním našeho družstva mužů B. Rozpis časů utkání najdete výše na fotografii. Přijďte naše týmy podpořit!
 

 

Náš A-tým čeká v rámci 4. kola "derby" proti Brnu. Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM a odkaz najdete níže.

 

Co říká před sobotním zápasem hlavní trenér našeho mužstva Peter Kostka?

„V sobotu přivítáme na domácí palubovce nesmírně náročného protivníka. Brno druhým rokem buduje svůj tým a je jasné, že jeho ambice sahají v letošní sezoně hodně vysoko. Důkazem je další výrazné letní posílení kádru o kvalitní a zkušené harcovníky. Nám se však kolena určitě nerozklepají! Podobné zápasy jsou pro nás obrovskou výzvou. Ještě stále se nacházíme v pozici, že hrajeme lépe a uvolněněji proti favoritům, než když jsme favority my sami. Nemyslím, že se oba tábory mají čím překvapit. Pravda leží na hřišti, v týmové práci a maximální důslednosti. Je jen škoda, že naši přípravu výrazným způsobem narušila chřipková viróza, která skosila část týmu. O to více budeme potřebovat hlasivky a živelnou energii našich fantastických fanoušků. Budeme bojovat o každý gól, o každý míč, o každý centimetr naší palubovky. Ať každý ví, že do Veselí se na výlet nejezdí. Držte nám palce!"

 

 
Momentka z loňského domácího extraligového utkání proti Brnu (foto: Martin Duroň).

 

Během domácího zápasu bude pro zájemce připraven prodej permanentních vstupenek, veškeré informace najdete podrobně v článku na našem webu, zde: http://hazena.noveveseli.cz/novinky/563-permanentky-na-sezonu-2021-22/

Těšit se můžete rovněž na fanshop s klubovými předměty či možnost objednání nových extraligových dresů pro fanoušky. Info naleznete rovněž na našem webu: http://hazena.noveveseli.cz/novinky/579-objednavka-dresu-pro-fanousky/

 

 

Moc se těšíme na všechny naše fanoušky a příznivce, přijďte nás podpořit! 

#1klub1srdce
Partneři