Druhé kolo Extraligy doma!

V sobotu 11. září 2021 sehraje naše mužstvo první domácí zápas nové extraligové sezóny 2021/22!


575.jpg

Extraliga letos poprvé doma! Rádi bychom Vás pozvali na první domácí utkání nové sezony, které sehrajeme v rámci druhého kola Extraligy mužů! Máme velkou radost, že se opět představíme před našimi fanoušky a příznivci! Na utkání se těší také naši hráči, kteří zvou do hlediště i naše fanoušky, videopozvánku si můžete pustit na našem Facebooku či Instagramu, nebo po kliknutí na odkaz zde: https://fb.watch/7VF5hM0RQd/

Ondřej Štěpán, Adam Tomášek a Robert Halíček (zleva) zvou v nejnovější videopozvánce

všechny fanoušky a příznivce na první domácí zápas!

 

Zápas samozřejmě můžete sledovat také online na TVCOM a odkaz najdete níže.

 

Co říká před sobotním zápasem hlavní trenér našeho mužstva Peter Kostka?

„Na první domácí zápas se velmi těšíme a především se neskutečně těšíme na naše úžasné fanoušky, kteří nám během minulé sezony nesmírně chyběli. Doufáme, že jsme je krásným vítězstvím v Plzni natolik motivovali, že bude plný dům. Souboj s Kopřivnicí bude ještě náročnější než ten v Plzni. Tam jsme cestovali v roli jasného outsidera, bez velkého tlaku a přehnaných očekávání. Najednou jsme v situaci, kdy se očekává hladké vítězství. Ale pozor, Kopřivnice je výborný tým. Ačkoli jim odešel Fulnek, jádro týmu zůstalo pohromadě, navíc je vyztužené o tři velmi kvalitní legionáře a zkušeného Čadru.

Co bude v sobotu klíčové? Zvládnout zápas v hlavách, správně se nejen nastavit, ale především se dokázat vypořádat s velkými očekáváními. Pravda je ukryta v tvrdé práci a my jsme pracovali opravdu tvrdě a poctivě. Potřebujeme ubránit soupeřovu spolupráci s pivotem, to bude rozhodující. Stejně tak bude důležité zvládnout individuální souboje a neustále vytvářet tlak na nebezpečnou pravou spojku Adamoviče. A samozřejmě pokrýt soupeřův rychlý přechod do útoku, který nám v jarním zápase dělal obrovské problémy. Držte nám palce, jdeme bojovat."

 

Pravá spojka Adam Tomášek přidává: „Po vítězství v Plzni chceme potvrdit dobrou formu a vstup do sezóny. Čeká nás domácí zápas proti těžkému soupeři z Kopřivnice, na kterého se celý týden poctivě připravujeme. Všichni už se na domácí zápas s fanoušky moc těšíme a uděláme všechno pro to, aby zůstaly dva body doma. Věříme, že nás fanoušci poženou k vítězství.“

 

Během prvního domácího zápasu bude pro zájemce připraven prodej permanentních vstupenek, veškeré informace najdete podrobně v článku na našem webu, zde: http://hazena.noveveseli.cz/novinky/563-permanentky-na-sezonu-2021-22/

Těšit se můžete rovněž na fanshop s klubovými předměty či možnost objednání nových extraligových dresů pro fanoušky. Info naleznete rovněž na našem webu: http://hazena.noveveseli.cz/novinky/571-objednavka-dresu-pro-fanousky/

 

 

Moc se těšíme na všechny naše fanoušky a příznivce, přijďte nás podpořit! 

#1klub1srdce
 
 
Momentka z loňského domácího extraligového utkání proti Kopřivnici (foto: Martin Duroň).
 
Pozvánky
12.08.2022 16:00
TJ Sokol Nové Veselí - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
12.08.2022 18:30
Budai Farkasok - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 16:00
SG Handball Westwien - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
13.08.2022 18:30
TJ Sokol Nové Veselí - Budai Farkasok (Memorial)
Muži
14.08.2022 11:00
Budai Farkasok - SG Handball Westwien (Memorial)
Muži
14.08.2022 13:30
TJ Sokol Nové Veselí - MKS Kalisz (Memorial)
Muži
Partneři