Starší žáci na soustředění v Eggenburgu

Tým starších žáků absolvoval v termínu od 12. do 15. srpna soustředění v rakouském Eggenburgu.


559.jpg

Na soustředění starších dorostenců v rakouském Eggenburgu bezprostředně navázalo soustředění našich starších žáků. Kluci stejně jako jejich starší spoluhráči absolvovali herní tréninky, několik zápasů či regeneraci na místním koupališti. 

Ohlédnutí za soustředěním shrnuje jeden z trenérů našich starších žáků Ladislav Materna: "Na soustředění jsme odjeli z Nového Veselí v 11,30 hod. a po třech hodinách jízdy jsme dojeli do Eggenburgu. Penzión, kde jsme byli ubytováni v pokojích po třech až 6 lidech, se nacházel v historické části města. Stravovali jsme se v jídelně, která byla součástí haly. S kvalitou a množstvím jídla jsme byli velice spokojeni. Eggenburg je historické město s cca 4000 obyvatel. Na prohlídku jsme vzhledem k náplni soustředění neměli moc času. Přesto dva večery měli hráči volný program a mohli si město prohlédnout. Soustředění se zúčastnilo 15 hráčů, kteří absolvovali 6 dvouhodinových tréninkových jednotek a tři přátelská utkání. Po sobotním náročném dopoledním programu hráči relaxovali v místním aquaparku s třemi bazény, skokanskými můstky, tobogánem a s dvěma kurty na plážový volejbal a hřištěm na házenou. Během soustředění jsme měli k dispozici házenkářskou halu s veškerým potřebným vybavení a venkovní hřiště s umělým povrchem. Všichni místní zaměstnanci nebo místní obyvatelé se k nám chovali velmi přátelsky. Velkým překvapením bylo přivítání místního družstva žákyň. Největší dík patří Tiborovi Csokovi za perfektní zajištění kempu a za veškerou péči během našeho pobytu."

Společná fotografie našich starších žáků a žákyň rakouského Eggenburgu.
 
Další momentky ze soustředění můžete najít v příspěvku na našem Facebooku nebo Instagramu!

 

Přátelská utkání:

13.8.2021          TJ Sokol Nové Veselí – Tatran Bohunice     16 : 24       (7 : 15)                 2 x 20 min.     

Družstvo dorostenek Tatranu Bohunice posílené několika ženami hrálo na dva pivoty, což dělalo našim hráčům problémy v obraně.

Branky: Dlouhý D. 5, Janáček V. 4, Danihel O. 3, Chalupa J. 1, Lopour P. 1, Novotný M. 1, Vaněk M. 1

 

14.8.2021          TJ Sokol Nové Veselí – UHC Eggenburg U12 - U14     22 : 16   (11 : 7)     2 x 20 min.

Družstvo starších žákyň Eggenburgu skončilo v minulé sezóně v Rakousku na třetím místě.

Naši hráči nastoupili na utkání bezprostředně po kondičním tréninku. Utkání bylo na svou kategorii pohledné, problém nám dělala jejich nejlepší hráčka střelbou ze střední spojky.

Branky: Dlouhý D. 4, Novotný M. 4, Danihel O. 3, Lopour P. 3, Janáček V. 2, Sobotka V. 2, Chalupa J. 1, Kourek V. 1, Paul D. 1, Sobotka A. 1,

 

14.8.2021          TJ Sokol Nové Veselí – Tatran Bohunice     14 : 21         (7 : 10)               2 x 20 min.    

Po obědě jsme nastoupili k dalšímu přátelskému utkání ke stejnému družstvu jako v pátek – proti Tatranu Bohunice. Zlepšila se obrana dvou pivotů. Ve druhém poločase byla vidět na hráčích únava z náročného dopoledního programu.

Branky: Danihel O. 4, Janáček V. 3, Novotný M. 3, Dlouhý D. 2, Sobotka V. 1, Vaněk M. 1

 

 

Děkujeme celému klubu za pohostinnost a věříme, že pobyt byl pro celý náš tým přínosem,

jak po herní tak týmové stránce! 

#1klub1srdce

Partneři