Zahájení přípravy na novou sezónu

V neděli 18. července proběhlo v ZDT Aréně společné zahájení letní přípravy na novou sezónu.


548.jpg

V neděli 18. července zahájilo naše mužstvo stejně jako v minulém roce letní přípravu slavnostně za účasti realizačního týmu i některých sponzorů. Od pondělí 19. července už jsou hráči v plném tréninkovém zatížení, ve kterém denně absolvují silové či kondiční tréninky, a samozřejmě také ty herní.

Kromě toho nechybí další program, kterého se naši hráči účastní. Ve středu 21. července vyrazila trojice našich hráčů - Miroslav Štohanzl, David Melichar a Andrej Parolly - na tradiční házenkářský kemp "Adidas Handball Camp 2021" do Kuřimi, kde si s účastníky společně zatrénovali a předali své zkušenosti. Součástí programu byla také už tradiční autogramiáda.

    


 

Další akcí v nabitém týdnu byl příměstský tábor u nás v Novém Veselí, o kterém si budete moci přečíst samostatný shrnující článek včetně fotografií. I na něj dorazili zástupci našeho mužstva a strávili s dětmi pár společných chvil, když se zúčastnili společných her či vyhlášení tábora a společného focení.

 

V neděli 25. července pak čekalo zahájení přípravy také na naše dorostence. Mladší i starší dorost se po krátké pauze a individuální přípravě sešel k zahájení společné části přípravy. První den je stejně jako naše mužstvo o týden dříve čekalo testování. Od pondělí už jsou rovněž v plném tréninkovém režimu!

 

V neposlední řadě se v neděli 25. července náš další hráč - Jakub Flajsar - účastnil házenkářského příměstského kempu starších žáků pořádaného Házenkářskou akademií Olomouckého kraje. Společně s trenéry a dalšími pozvanými zástupci z řad extraligových hráčů, kteří v žákovských kategoriích prošli jedním z klubů v Olomouckém kraji, si s účastníky zatrénovali a předali jim spoustu tipů a vlastních zkušeností.

 

Všechny novinky týkající se našich týmů a další zajímavosti můžete sledovat na našich sociálních sítích!

#1klub1srdce

Partneři