Starší dorost - TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ – DUKLA PRAHA 23:26 (10:15)

Zápas dvou rozdílných poločasů jsme nakonec prohráli...

Sestava: Štohanzl, Grulich – Palán, Kupa 11, Václav 2, Klusáček D. 2, Vlček 1, Bartůnek 2, Parolly 2, Klusáček J., Kršek 2, Flajsar J., Flajsar R. 1., Gregorovič.

Hodnocení: Zápas s Duklou můžeme rozdělit na 2 rozdílné poločasy. Prvních 30 minut jsme zvládli skvěle, dovolím si tvrdit, že jsme podali náš nejlepší výkon v celé sezóně, dostali jsme našeho soupeře pod tlak, byli jsme přesní v koncovce a dobře pracovala i naše obrana. Výsledkem, čeho jsme šli do šatny s 5 gólovým vedením.

Ve 2. poločase nám stačilo 10minutové zaváhaní mezi (45–55 min.), díky kterému jsme nedokázali dotáhnout zápas do vítězného konce. Výrazně jsme polevili v koncovce a naše obrana ztratila svou kompaktnost. Mrzí mě tahle prohra hlavně proto, že více než 40 minut jsme živili naději, že můžeme udělat důležitý krok k udržení 2. místa v tabulce. Pořád však máme náš osud ve vlastních rukách. Víme, o co hrajeme a zbývají nám 2 zápasy na to, abychom potvrdili naši kvalitu.

22.09.2018 17:00