Šestý zápas playout

Poslední zápas letošní extraligové sezóny sehrajeme v rámci 5. kola playout v sobotu 8. května od 17 hodin.


535.jpg

V sobotu 8. května sehraje naše mužstvo zápas v rámci 5. kola letošního playout STRABAG Rail Extraligy, což bude zároveň poslední zápas aktuální sezóny. V domácím prostředí se tak rozloučíme se sezónou proti stejnému soupeři, proti kterému jsme v ZDT Aréně sehráli v září první domácí zápas. Po posledním vítězném zápase v Brně budeme chtít navázat na dobrý výkon a rozloučit se vítězně, jako tým s nejlepší bilancí letošního playout. Sledujte zápas proti celku SHC Maloměřice online na TVCOM a držte nám palce! Zápas startuje v 17 hodin, my se na Vás ovšem v našem přenosu těšíme s naší skvělou komentátorskou dvojicí Luboš Bartůněk st. a Honza Strejček už od 16:40! Odkaz ke sledování najdete v den zápasu na našem Facebooku a rovněž zde:  https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Hazena/

 

Co říká před sobotním zápasem náš trenér Peter Kostka?

„Zvláštní, karanténami ovlivněná sezóna až na hranici regulérnosti, je na konci. Přinesla nám hodně pádů, poučení i poznání. Přinesla množství neuvěřitelných emocí, které dělají házenou krásnou i krutou zároveň. Jaká to škoda, že žádnou z nich jsme nemohli sdílet společně s našimi úžasnými fanoušky…

Z extraligových družstev jsme na prázdné tribuny doplatili asi nejvíce. Bohužel, osmý hráč, všichni ti věrní fanoušci veselské házené, nebudou v ZDT Aréně přítomni ani v zápasové derniéře sezóny 2020/21. Víme, že jsme je nejednou výsledky zklamali, ale stejně víme, že každý z nich viděl poctivé a krok za krokem postupující budování našeho týmu, mimochodem nejmladšího v extraligovém pelotonu. Ano, cíl v podobě postupu do play-off jsme nesplnili. Doplatili jsme na pubertální chyby, které dospívání přináší. No s ním přichází i neocenitelná zkušenost a především poznání. Ale herní i výsledkový progres posledních týdnů, jdoucí ruku v ruce s otevíráním brány seniorské házené pro chlapce z naší akademie, jakož i s restartem kariéry několika domácích kluků, musí každého upřímného veselského příznivce hřát u srdce. Chceme se rozloučit vítězstvím, pěknou hrou a silným odkazem, že všem nám bylo ctí reprezentovat v sezóně 2020/21 barvy TJ Sokol Nové Veselí."

 

 

Tabulka týmů po pěti kolech play-out (nekompletní). Týmy si přenáší body ze základní části.

POŘADÍ TÝM SKÓRE BODY BILANCE
9. SKKP Handball Brno 141:134 25 3 - 0 - 2
10. TJ Cement Hranice 105:119 17 1 - 0 - 3
11. TJ Sokol Nové Veselí 146:136 16 4 - 0 - 1
12. SHC Maloměřice Brno 105:108 8 1 - 0 - 3


 

Držte nám palce i na dálku!

#1klub1srdce

Momentka z letošního domácího extraligového utkání proti Maloměřicím (foto: Adam Beneš).

Partneři